Hasiči zvítězili v okrskovém poháru


Warning: Division by zero in /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/templates/nextgen_basic_singlepic.php on line 13

JINDŘICHOVICE POD SMRKEM – Součtem umístění na soutěžích v požárním sportu hasebního Okrsku Nové Město pod Smrkem obsadilo naše družstvo nádherné první místo. Po sečtení výsledků jsme s jednobodovým náskokem pohár doslova vybojovali před druhým Ludvíkovem, který je jeho tradičním držitelem a pohár vyhrál sedmkrát po sobě. Jako třetí skončilo družstvo Nového Města pod Smrkem. Do bojů o okrskový pohár se počítají umístění dosažená na soutěžích v rámci Okrsku Nové Město pod Smrkem. Jedná se o soutěže pořádané v Novém Městě pod Smrkem, v Ludvíkově, v Dolní a Horní Řasnici a samozřejmě u nás.

Toto vítězství je tím nejlepším povzbuzením do nové soutěžní sezóny. Tento náš úspěch bude zhodnocen na Výroční valné hromadě hasebního Okrsku Nové Město pod Smrkem 26. února 2010, kde nám bude pohár slavnostně předán.

Zdroj : Jinřichovické listy, www.jindrichovice.cz

Sdílet tento příspěvek na

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This