Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/gourl-bitcoin-payment-gateway-paid-downloads-membership/gourl.php on line 170

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/gourl-bitcoin-payment-gateway-paid-downloads-membership/gourl.php:170) in /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/counter.php on line 246
Tisíc dětí na náměstí!!! - FRÝDLANTSKO

API_2555Město Frýdlant se v pátek 11. dubna 2014 dubna pokusilo o rekord na podporu Frýdlantského millenia. Na hlavním náměstí před radnicí se shromáždilo tisíc dětí z místních škol. Každé si doneslo vlastnoručně vyrobenou papírovou vlaštovku a na povel ji vypustilo do slunce.

„Tisíc let Frýdlantu není málo. Stojí to za to dělat neobvyklé činy. Děkuji všem učitelům, kteří na naši výzvu přišli a přivedli s sebou své třídy. Byl to opravdu šrumec, ale povedlo se,“ říká starosta města Dan Ramzer.

Znak v popředí vyrobili a donesli studenti Gymnázia Frýdlant pod vedenímAPI_2569 výtvarnice Zdeňky Hrdinové. Celou akci organizoval obor kultury a cestovního ruchu. „Podle archů sčítacích komisařů se na náměstí v jeden okamžik postavilo 1 117 dětí frýdlantských škol a do slunce vypustilo svoji vlaštovku. Výsledek ještě musí být potvrzen notářem,“ oznamuje vedoucí odboru Ing. Libor Štrom.

Zdroj: Město Frýdlant

 

 

Pin It on Pinterest

Share This