Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/gourl-bitcoin-payment-gateway-paid-downloads-membership/gourl.php on line 170

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/gourl-bitcoin-payment-gateway-paid-downloads-membership/gourl.php:170) in /www/doc/www.frydlantsko.eu/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/counter.php on line 246
Viník nehody se při čelním střetu dvou aut vážně zranil - FRÝDLANTSKO

eximg-1069_denik-380Frýdlantsko /FOTOGALERIE/ – Čelní střet automobilu Škoda Rapid a Mercedes Vito skončil v neděli ráno těžkým zraněním. Vážná nehoda se stala na silnici mezi Pertolticemi a Habarticemi na Liberecku krátce před osmou hodinou. Na místě zasahovali hasiči, policie a záchranná služba včetně vrtulníku.

„Řidiče osobního automobilu jsme s těžkým zraněním a připojeného na umělou plicní ventilaci letecky přepravili na traumatologii do liberecké nemocnice,“ informovala mluvčí záchranné služby Lenka Markovičová.

Řidič z druhého automobilu skončil v nemocnici ve Frýdlantě, kde podstoupil preventivní vyšetření. Zjistilo se ale, že z ošklivé nehody vyvázl bez zranění.

Viníkem nedělní nehody je podle policie právě řidič škodovky. Více se dozvíte zde.

Zdroj: Liberecký deník

 

Pin It on Pinterest

Share This