Fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky – poslední šance

014-Václav_Lábus-Podzimní_Smědá

Václav Lábus – Podzimní Smědá

Už jen do pátku 6.6. je možné se zúčastnit fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky, kterou pořádá Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor. Každý může zaslat až 4 fotografie s tématikou Jizerských hor. Pro účast ve fotosoutěži je třeba zaslat fotografie jak na emailovou adresu jizerky@ecn.cz, tak i v papírové formě na adresu kanceláře (Matoušova 453, 460 01 Liberec 3). Na vítěze čekají hodnotné ceny od firmy Canon a knihy o Jizerských horách. Nejlepší snímky, které vybere odborná porota, se objeví v kalendáři Zaostřeno na Jizerky 2015 i na putovní výstavě, jejíž vernisáž plánuje nadace na počátek října. Po dobu letních prázdnin bude probíhat také hlasování široké veřejnosti na internetu. Výtěžek z výstavy a prodeje kalendářů bude použit na výsadby původních druhů dřevin v Jizerských horách. Podrobná pravidla a pokyny naleznete na webových stránkách www.jizerky.ecn.cz.

„Krásné fotografie, které se již scházejí, ukazují Jizerky pohledem pozorných fotografů, kteří dokáží zachytit místa i detaily, které běžnému návštěvníkovi občas uniknou. Zároveň věřím, že se podaří naplnit i druhý rozměr fotosoutěže a to získat prostředky na projekty pomáhající Jizerským horám“, dodal Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor.

Více informací: Ondřej Petrovský, ředitel Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor,

tel.: 605 701 503, e-mail: jizerky@ecn.cz, www.jizerky.ecn.cz

Zdroj: Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor

Sdílet tento příspěvek na

1 komentář

  1. Na Zaostřeno na Jizerky se zúčastňuji už 2.rok i když nevím či vždy správně,Fotky z Jizerských hor miluji,protože Jizerky jsou mé rodné-město Hejince.Fotky do vaší soutěže jsou vždy velmi pekné a dokáží zaujmout,mám i svého favorita z Hejnic,který občas na stránku FB dá krásné fotky z jeho toulek po Jizerkách,ale fotek je i více od jiných přátel.Vaše soutěž se mi líbí a proto jí přeji hodhě zdaru..Jarka

    Napsat odpověd

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This