veletrh PrahaPředstavit turistické cíle Frýdlantu a celého Frýdlantska vyrazí zítra do Prahy na jeden z největších veletrhů cestovního ruchu u nás – Holiday World 2016 také zástupci Frýdlantu. Tříčlenný tým odboru kultury Mětského úřadu Frýdlant bude návštěvníkům rozdávat propagační materiály a osobně je zvát do našeho výběžku.

„Na veletrh Holiday World jezdíme pravidelně a je to pro nás vždy zajímavá zkušenost. Hned zjistíme, co lidi zajímá, co je dokáže do Frýdlantu a okolí nalákat. Jsou to jednak naše památky, hodně také táhne Singltrek pod Smrkem. A jsem si jistá, že letos bude zájem i o nově obnovený Zámecký pivovar Frýdlant,“ usmívá se Marie Kolářová z městského informačního centra.

Frýdlant se bude na veletrhu prezentovat v rámci stánku Libereckého kraje v sobotu po celý den. Návštěvníky neopomene pozvat ani na oblíbené Valdštejnské slavnosti, byť ty příští proběhnou až za rok. „Propagační materiály města i celého Frýdlantska a regionu Jizerské hory si lidé rádi berou. Stává se nám dokonce, že s nimi pak do Frýdlantu opravdu přijedou,“ doplňuje Marie Kolářová.

Frýdlant se účastní cestovních veletrhů několikrát ročně. Vedle Holiday Worldu vyjíždí i na veletrh cestovního ruchu do Hradce Králové nebo Jablonce nad Nisou, město a okolí se pak propaguje i v sousedním Německu nebo Polsku.

Zdroj: Město Frýdlant

Pin It on Pinterest

Share This