Výsledková listina Kunratické JamParády 2017:

Kategorie Aronie

1) Bořivoj Pohl, Liberec 7 – Růžodolský speciál II. – aroni, rybíz, jahody, maliny, borůvky

2) Olga Nesvěcená, Letohrad -Aronie, jablka maliny s vínem

3) Dana Vanerová, Rozstání – Černý jeřáb

Kategorie Bezové

1) Martina Petrášková, Liberec – Černý bez

2) Pavlína Jirásková, Liberec 7 – Bezinka

3) Ilona Klekerová, Frýdlant – Bezinková

Kategorie Bobuloviny

1) Pavla Kučerová, Čtyřkoly – Angrešt s whisky

2) Hana Klozová, Kunratice – Josta

3) Alena Rajturová, Vintířov – Lesní směs

Kategorie Borůvkové

1) Šárka Abrahámová, Malhotice – Borůvková marmeláda

2) Libuše Jahodová, Liberec 21 – Borůvky

3) Václav Kuncl, Frýdlant – Borůvkový džem

Kategorie Broskvové

1) Daniela Majtyková, Frýdlant – Broskvová

2) Veronika Cihlářová, Praha 9 – Broskvová s rozmarýnem

3) Adélka Steinitzová, Praha 4 – Broskvové pohlazení

Kategorie Citronové

1) Věra Pospíchalová, Kunratice – Citronová

2) Hana Chmelíková, Kladno – Citronová s bílým rumem

3) Hana Chmelíková, Kladno – Cedrátová

Kategorie Dýňové

1) Ladislava Vrátná, Frýdlant – Dýňová s aroma ananasu

2) Inka Richtrová, Kunratice – Dýně s citronem

3) Inka Richtrová, Kunratice – Dýně s medem

Kategorie Exotika ovoce

1) Blanka Pospíšilová, Chlumec nad Cidlinou – Chlumecká tropical Bonpari

2) Martina Steinitzová, Praha 4 – Mandarinka, kaki, kiwi, pomeranč

3) Věra Vítková, Kunratice – Fíková

Kategorie Exotika zelenina

1) Bea Klbiková, Kunratice – Mrkev + rum

2) Pavlína Vyhlasová, Habartice – Rajče + jablko

3) Ilona Klekerová, Frýdlant – Rajčatová

Kategorie Hruškové

1) Blanka Daníčková, Liberec – Hrušková s jablkem

2) Romana Mostecká, Raspenava – Hruška + ananas

3) Jana Šrytrová, Proseč pod Ještědem – Hrušky, hrozno, kardamon

Kategorie Jablečné

1) Pavlína Vyhlasová, Habartice – Jablko

2) Věra Pospíchalová, Kunratice – Jablečná + rozinky a zázvor

3) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Jablko, meruňka, švestka

Kategorie Jahodové

1) Věra Duchoňová, Malhotice – Jahodová marmeláda

2) Petr Kyjovský, Turnov – Jahodový džem

3) Ludmila Mikulíková, Býškovice – Jahodový džem

Kategorie Jahodové směsi

1) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Jahoda malina

2) Veronika Konečná, Újezd u Brna – Jahodovo – malinový džem s mátou

3) Blanka Baťková, Heřmanice – Jahody + červený rybíz

Kategorie Kiwi

1) Jan Nepomuk Praus, Jablonec nad Nisou – Kiwi ananas

2) Jan Nepomuk Praus, Jablonec nad Nisou – Kiwi, mango

3) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Kiwi švestka

Kategorie Květové medy

1) Ondřej Lukeš, Praha 4 – Mateřídouškový květový med

2) Veronika Cihlářová, Praha 9 – Pampeliškové želé

3) Ludmila Mlejnková, Andělka – Levandulový med

Kategorie Malinové

1) Manželé Smolkovi, Býškovice – Malina a rybíz

2) Michala Zajícová, Frýdlant – Maliny

3) Věra Pospíchalová, Kunratice – Malina + ostružina + borůvka

Kategorie Meruňkové

1) Petr Kyjovský, Turnov – Meruňkový džem

2) Helena Rumanová, Hradec Králové – Meruňka

3) Daniela Majtyková, Frýdlant – Meruňkové

Kategorie Meruňkové směsi

1) Miloslava Götzová, Kunratice – Meruňka s rumem

2) Daniela Majtyková, Frýdlant – Meruňky s mandlemi

3) Olga Nesvěcená, Letohrad – Meruňka, jahoda, borůvka, aronie

Kategorie Mirabelky

1) Helena Nováková, Býškovice – Mirabelka

2) Helena Mourková, Frýdlant – Mirabelky

3) Věra Jehličková, Minkovice – Mirabelka ostružina

Kategorie Ostružinové

1) Miroslava Novotná, Býškovice – Ostružinová marmeláda

2) Libuše Jahodová, Liberec 21 – Ostružina

3) Manželé Krbálkovi, Všechovice – Ostružina

Kategorie Peckoviny

1) Věra Vítková, Kunratice – Nektarinka

2) Miloš Hataš, Desná – Blumy s borůvkami a pomerančem

3) Miroslava Novotná, Býškovice – Zelená renkloda

Kategorie Pomerančové

1) Erika Benčová, Andělská Hora – Pomerančovo-malinová marmeláda

2) Daniela Majtyková, Frýdlant – Pomeranč s limetkou

3) Ondřej Lukeš, Praha 4 – Pomerančová s dýní a vanilkou

Kategorie Rebarborové

1) Ilona Klekerová, Frýdlant – Rebarbora – mrkev – skořice

2) Karolina Frydrychová, Frýdlant – Rebarbora

3) Pavlína Vyhlasová, Habartice – Rebarbora

Kategorie Rybízové

1) Hana Šoltysová, Frýdlant – Rybízová směs

2) Marie Studená, Býškovice – Rybíz malina

3) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Rybíz, malina, ostružina, borůvka

Kategorie Šípkové

1) Alena Rajturová, Vintířov – Šípková

2) ZŠ Kunratice, Kunratice – Šípková

3) Magda Králová, Trpín – Šípkový džem s grepem a pomerančem

Kategorie Švestkové

1) Erika Benčová, Andělská Hora – Vánoční džem (švestky, jahody, černý bez)

2) Jana Šrytrová, Proseč pod Ještědem – Švestky s pepřem

3) Ilona Klekerová, Frýdlant – Švestka – hruška

Kategorie Třešňové

1) Zsanett Szücs Sipos, Praha-Letňany – Třešně s rebarborou

2) Blanka Pospíšilová, Chlumec nad Cidlinou – Chlumecká třešňová

3) Hana Janstová, Stráž nad Nisou – Třešně

Kategorie Višňové

1) Věra Indráková, Býškovice – Višňový džem do jogurtu

2) Václav Kuncl, Frýdlant – Višňový džem

3) Miluše Střídová, Unčovice – Višeň s čokoládou

Kategorie Nejvzdálenější marmeláda

Fíková s likérem, Jana Nováková, Calle La Isa, 111 11 Lanzarote(ESP)

Kategorie Cena diváků

1) Blanka Pospíšilová, Chlumec nad Cidlinou – Chlumecká tropical Bonpari

2) Věra Pospíchalová, Kunratice – Citronová

3) 4 soutěžící budou doplněni později

Pro obec Kunratice nafotil Petr Bíma, www.petr-bima.cz

Pin It on Pinterest

Share This