Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dukátová skála

Leden 10 @ 8.00 - 17.00

Navigace pro Akce

Obec Lukov v krásných Hostýnských horách si žije svými běžnými radostmi i starostmi. Co se ale stane, když se skupinka dětí pustí do odhalování místní pověsti, kterou až do teď všichni považovali za pohádku?

Čtrnáctiletý Pavel alias Pako při jedné výpravě v okolí hradu Lukova spadne do podzemní štoly, zraní si páteř a je upoután na invalidní vozík. Po několika měsících rehabilitace se on i jeho matka Věra jen težko smiřují s tím, že už nikdy nebude chodit. Své problémy v Lukově řeší i místní kastelán Jaromír, který zas bojuje proti smutku ze smrti své milované ženy. Starosta Lukova, Karel Zlejšek a jeho žena Naďa si nepřipouštějí, že se jejich vztah nevyvíjí, jak si představovali a že to má vliv i na chování jejich syna Petra. I manželství Adama a Evy prochází krizí, kterou ale zatím dokáží skrýt před svými dětmi Aničkou a Tadeášem neboli Nyny a Dydynem. Do obce přijíždí se střelnicí Tokár s dcerami Dragicou a Štěpánkou – Šmudlou a snaží se zapadnout do běžného života v Lukově.

Režie: Ján Novák  •  Hrají: Martin Dejdar, Martin Zounar, Kateřina Brožová, Filip Blažek, Andrej Hryc, Samuel Gyertyák, Sára Dejdarová, Jonáš Hloušek, Justína Ella Klimešová, Bořivoj Čermák

Rok výroby: 2018 / ČR

Rodinný / pohádka

Kdy: v pátek 2. 2. v 18.00 hodin
Kde: kino Hejnice

Vstupné: 110 Kč

Zdroj: Kino Hejnice

Podrobnosti

Datum:
Leden 10
Čas:
8.00 - 17.00

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This