Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Páteční večer bude na radnici ve znamení strašidel a tajemna. Rezervujte si místo!

4.12.2015 @ 17.00

50Kč – 100Kč

noc v muzeuFrýdlant – Roztodivná strašidla, oživlé postavy naší historie a určitě skřítek Fridolín. To vše čeká v pátek 4. prosince 2015 ve večerních hodinách na všechny, kteří si včas koupí lístek na druhý ročník akce Noc v muzeu. Strašidelně – zábavná podívaná slibuje procházku po ztemnělé radnici a nevšední zážitky. 

Skupinky návštěvníků bude po radnici provázet ponocný. “ Proplete se s nimi labyrintem chodeb, nechá je nakouknout do obřadní síně a nevynechá ani muzeum, půdu a věž,“ popisuje vedoucí kulturního oddělení městského úřadu ve Frýdlantu Iva Beranová. Během prohlídky budou na trase čekat na návštěvníky různé historické postavy, objeví se i strašidla.

Noc v muzeu začne ve vestibulu frýdlantské radnice v 17.00 hodin. „Každý, kdo jí chce spolu s námi prožít, si ale musí včas rezervovat a vyzvednout vstupenku. Koupit jí může v informačním centru v přízemí radnice. Tamtéž si mohou lidé lístek i rezervovat a to na telefonním čísle . Je ale nutné si ho nejpozději do páteční čtvrté hodiny odpolední osobně vyzvednout,“ upozorňuje Iva Beranová.

Vstupenka pro dospělého stojí 50 Kč, děti platí polovinu.

Zdroj: Město Frýdlant

Podrobnosti

Datum:
4.12.2015
Čas:
17.00
Cena:
50Kč – 100Kč

Místo konání

Vestibul radnice
náměstí T. G. Masaryka
Frýdlant, Liberecký Česká republika
+ Google Mapa

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This