Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Velká jarní cyklojízda

8.4.2014 @ 16.45 - 17.00

111Vytáhněte kola, otřete prach, namažte řetězy! Zahajte novou sezonu slavnostně Jarní cyklojízdou. Odstartujte tak spolu s námi a zástupcem Dánského velvyslanectví kampaň Do práce na kole.

V Kodani jezdí do práce na kole skoro každý – úředníci v oblecích, sekretářky v lodičkách, dělníci v montérkách, hudebníci s nástroji. Pomozte nám svým oblečením a výzdobou kol vytvořit takovou malou Kodaň na cyklojízdě Libercem.Trasa nebude nikterak náročná a zvládnou ji i děti. Na vzdálenosti 8 km, které nás budou dělit od cíle vás nečeká skoro žádné převýšení. Pojede se pohodovým pomalejším tempem až k Ferdům do Vratislavic, kde na nás bude čekat občerstvení a začne workshop „Otevřená cyklo-mapa“.

Sraz je v 16:45 na náměstí před Plazou.

Cestou nás bude doprovázet delegace z dánské ambasády v čele s regionálním koordinátorem pro střední Evropu panem Jess Møller Knudsenem. Účastnit se bude také náměstek primátorky města Liberec Jiří Rutkovský, náměstek primátora města Jablonec nad Nisou Petr Vobořil, hejtman Libereckého kraje Martin Půta a další hosté.

 

Podrobnosti

Datum:
8.4.2014
Čas:
16.45 - 17.00

Místo konání

náměstí před Plazou
Liberec, Liberecký Česká republika + Google Mapa

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This