V sobotu 7. května 2022 od 9,00 hodin pořádá Sokol Lázně Libverda, z. s. ve spolupráci s SDH Lázně Libverda, Obcí Lázně Libverda a s generálním sponzorem  KNL – Catering s.r.o., zastoupeným Karlem Kubelkou, vnukem Oldřicha Hrdličky – 60. ročník MOH 2022 –  MEMORIÁL OLDŘICHA HRDLIČKY.
 
StartOldřichovské sedlo – Hausmanka – parkoviště

Cíl : Lázně Libverda – Bikecentrum

Kategorie:

I. M 1 muži do 40 let

II. M 2 muži od 40 let

III. Ž 1 ženy do 40 let

IV. Ž 2 ženy nad 40 let

Trasa:

Hausmanka – Viničná-Stará poutní cesta – MODRÁ turistická – kolem Kamenu republiky, Farské louky přes Dubinu – u Netíku doprava k penzionu Hubert – Ferdinandov – Hejnice – Klášterní – křižovatka u pošty – Lázeňská – Lázně Libverda – Bikecentrum – délka cca 10 km.

Účast:

Závod je veřejný, mohou startovat všichni přihlášení od 18 let

(mladší pouze za doprovodu rodičů nebo s jejich písemným souhlasem, který je platný pouze po předchozím ověření organizátorem závodu).

Přihlášky:

V den závodu na místě startu od 8:30 hodin do 8:50 h a od 1. 4. 2022 do 1. 5. 2022 mailem: milanporubsky@seznam.cz

POZOR: přihláška mailem je platná až po zpětném potvrzení a pouze do 8:45 h v den startu. Pokud se mailem přihlášený účastník nedostaví do uvedené doby, jeho číslo bude poskytnuto dalším zájemcům bez náhrady. Počet účastníků je omezen. Limit musí být organizátorem dodržen. Proto chceme, aby objednaná a včas nevyužitá čísla nepropadla. Do přihlášky uvádějte jméno, příjmení a kategorii, do které se hlásíte.

Maximální celkový počet účastníků ve všech kategoriích: 100

Informace:

Milan Porubský 730 544 085 milanporubsky@seznam.cz FB: Sokol Libverda

 

Startovní čísla:

Budou vydávána v den konání závodu od 8:30 h do 8:50 h nebo do vyčerpání limitu na místě startu proti zaplacení startovného (50 Kč).

 

Zdravotní služba:

Horská služba ČR, každý účastník však běží na vlastní riziko.

Ceny:

První tři v kategorii obdrží diplom a věcnou cenu a ceny věnované generálním sponzorem KNL Catering,s.r.o. – Karel Kubelka.

Různé:

Trasa vede CHKO Jizerské hory, lesem a po silničních komunikacích za běžného provozu. Je nezbytně nutná opatrnost, dodržování zákona
na ochranu přírody a krajiny, lesního zákona, zákona o silničním provozu a souvisejících předpisů. Postačí zdravý rozum a pud sebezáchovy s heslem není důležité zvítězit, ale zúčastnit se (a přežít ve zdraví) a při tom všem nechovat se jako čunče. Doprovod na trase není  zajištěn.

Doprava:

Nezajišťujeme dopravu na místo startu ani po závodě, možný je pouze svoz věcí  do cíle. 

Start:

https://cs-cz.facebook.com/HausmankaUKozy

Cíl:

http://www.bikecentrumlibverda.cz/

 

Upozornění:

Závod je možné uskutečnit pouze s povolením kompetentních orgánů. Žádosti budou podány v únoru a březnu 2019. Proto upozorňujeme, že konání závodu bude potvrzeno  po obdržení  všech nutných povolení na stránkách obce Lázně Libverda www.laznelibverda.cz v sekci místní spolky/TJ Sokol. Zároveň upozorňujeme, že část trasy  z Viničné po modré dále k Farské louce je prudká a vede členitým terénem.

Memoriál Oldřicha Hrdličky 2022– 60. ročník se koná na pozemcích, které spravuje státní podnik Lesy České republiky. Jsou to i naše lesy, chovejme se v nich ohleduplně!

ikona souboruPropozice Beh Memorial Oldricha Hrdlicky 2022_Hausmanka_Bikecentrum.pdf

Zdroj: Obec Lázně Libverda

Den otevřených dveří v ZF Frýdlant

Den otevřených dveří v ZF Frýdlant

Areál závodu ZF Frýdlant, Žitavská 142116. září 2023 od 10 hodin10:00 Zahájení FAMILY DAY11:00 Slack show mimo stageSlack line workshop mimo stage13:00 Balonková show stageBalonkový workshop mimo stage14:00 Honza Popleta stage15:00 Kouzelník...

číst více

Pin It on Pinterest