Před libereckou radnicí se demonstrovalo. Několik desítek lidí vyjádřilo nesouhlas s utrpením zvířat

Před libereckou radnicí se demonstrovalo. Několik desítek lidí vyjádřilo nesouhlas s utrpením zvířat

Na Náměstí Dr. E. Beneše v Liberci se v pondělí odpoledne sešlo několik desítek demonstrantů, aby vyjádřilo nesouhlas s utrpením, které každý rok podstupují miliony zvířat během přepravy do jiných zemí. Na místě byly promítány nedávno zveřejněné záběry z dlouhých...

Pin It on Pinterest