Hledáme 14letou Elišku

ViewImage.aspxPolicisté hledají 14letou Elišku Buriánkovou, která je v současné době umístěna v Dětském diagnostickém ústavu v Liberci. Jedná se o její první pobyt v tomto zařízení. Vzhledem k tomu, že není problémová, byla jí povolena vycházka, a to 12. 3., od 9.00 do 12.00 hodin. Dívka se ale zpět nevrátila. U sebe nemá mobilní telefon, ani žádné zavazadlo, odešla pouze s padesátikorunou. Obavy o dívku má i její rodina, která s policisty spolupracuje. Eliška je klidná, tichá, nekonfliktní dívka. V tuto chvíli o ní nemá žádné zprávy zařízení, ze kterého odešla a které oznámilo její pohřešování, ani rodina. I přes okamžité prověrky a opatření provedené policií nebylo doposud zjištěno, kde by dívka mohla být. Žádáme proto o spolupráci veřejnost. Pokud Elišku někdo viděl, ví, kde se nachází, případně s kým, ať informace předá policistům na linku 158 nebo kterémukoliv policistovi.

Informace k pohřešované dívce naleznete na tomto odkazu:
http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=15450312161805

V případě, že již odkaz nebude aktivní, byla dívka vypátrána a pátrací relace odvolána.

Zdroj: Policie ČR

Autor: Martina Škeříková

Sdílet tento příspěvek na

2 komentáře

 1. To je taková libochovická mrdna, která se neštítila šukat i s nevlastním fotrem, kterej je za to v kriminále (šukal ji plno let pod hranicí jejích 15 roků) a dokonce jí udělal parchanta. Je to kurva, která nedokončila ani základní školu. Socka jedna. Myslím, že ŤAPINU brzy uvidíme na E55.

  Napsat odpověd
  • Tuto pomluvu napsal zamindrákovaný zmetek,který se neštítí udělat e-mail na cizí jméno, a šířit pomluvy.Vše je jinak Eliška je slušná holka, školu má dodělanou.Ten co šíří takovéto drby, je sám postižený prase.
   Je hnusné,čeho lidi jsou schopni za pomluvy.A sám se stydí vystoupit pod vlastním jménem,a udělá si falešný e-mail, na někoho jiného.To je člověk s nízkým sebevědomím,který nemá hodnotu hovínka.

   Napsat odpověd

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This