Sněhu rychle ubývá, tak jsme s Turišťáčkem využili poslední možnosti a zorganizovali bobování na čemkoliv na „Škrabánku“, v neděli 18. ledna.
Jako každá víkendová akce, i tato byla samozřejmě určena široké veřejnosti. Tentokrát se nás sešlo 34 malých i velkých, z toho 18 závodníků.
Originálně pojali vozidla jen Trykarovi  – prádelní koš s mopem, plechový lavór a kombinace sjezdového a běžeckého lyžařského vybavení. Ostatní účastníci volili klasické saně a boby  všech druhů.
Soutěžilo se ve třech  kategoriích. O nejoriginálnější fáro vyhráli se svými vozidly Trykarovi. O největším lavóristovi, který skončil nejvíckrát ve sněhu s největším otiskem pozadí, také nebylo pochyb. Bezkonkurenčně vyhrál  Míša Knapp.  Největšího prdeláče, který za sebou ve sněhu zanechal největší stopu,  získala Karla se Simem Salabovi. Malou sladkost si ale nakonec odnesli všichni účastníci.
Celkovou atmosféru nejlépe přiblíží fotografie.
Tak  se těšíme, že se nás na další akci Turisťáčku sejde zase tolik a společně si to užijeme.