[singlepic id=1714 w=101 h=133 float=left]HEJNICE – První ročník fotbalového memoriálu Milana Pecháčka vyhrály domácí Hejnice A. Turnaj se hrál na 2x 35 minut a zúčastnila se ho mužstva Hejnice A i B, Frýdlant a polské Markoszice. V prvním semifinále Hejnice A porazily Hejnice B 7:1. Branky: Smola 2, Holub, Pelikán, Šulc, Malinský, Michal Zeman – Sýkora. Ve druhém porazil Frýdlant gólem v poslední minutě polské Markoczice 3:2 (2:0). Branky: Bartoš, Melichar, Lachman – Piotrowski, Kanasz.

V zápase o 3. místo byly úspěšnější Markoczice, které udolali domácí béčko 3:2 (2:0). Branky: Golubek, Jestrabsz, Gólka – Zoreník, Zrubec.

Ve finále vyhrály Hejnice A nad Frýdlantem zaslouženě 2:1 (0:0). Branky: Šulc, Martin Zeman z pen. – Lachman. (Sestava vítězů: Dostál – L. Kobr, Pelikán, Tučani, Severýn – Holub, Malinský, Šulc, Michal Zeman -Martin Zeman, Smola, střídali: Suk, Pecháček, Novotný.)

Turnaj odřídili rozhodčí Pelikán, Čivrný a Karlík.