fbpx

[singlepic id=3778 w=101 h=133 float=left]HAJNIŠTĚ – Ve čtvrtek 21. ledna 2010 neznámý člověk zanechal v chodbě domu pana Štefanidese v Hajništi pět sotva čtyřtýdenních štěňat kříženců – 2 feny a 3 psi. Spolehnul se na to, že se o ně někdo postará. Ten někdo je naše město. Péči o štěňata zaplatíme, díky nezodpovědnosti majitele psa, my všichni. Jeden den pobytu jednoho psa v útulku stojí naše město 55 korun. Pokud by chtěl někdo poskytnout domov některému štěněti, tak se může obrátit na pana Štefanidese.

Psí útulek Hajniště má webové stránky http://www.utulekhajniste.estranky.cz/

Pin It on Pinterest

Share This
X
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close