vzpruha_0KRKONOŠE / VZP – Vzpruha přiveze do Krkonoš sport a užitečné rady Liberec 25. února 2011: Do českých hor míří Zimní VZPruha! Pod tímto názvem Všeobecná zdravotní pojišťovna pořádá celodenní program pro rodiny s dětmi. Do Skiareálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou VZPruha! přijede v neděli 13. března. Zimní den s VZP je určen pro celou rodinu. Děti i rodiče si zde užijí spoustu legrace v podobě celodenního programu na sněhu. Vyzkouší si chůzi ve vysokém sněhu se sněžnicemi, lyžování v tandemu, bungeerunning či malování a sochání do sněhu. Zimní VZPruha! s sebou do hor přiveze také preventivní osvětu v podobě naučné stezky o pravidlech bezpečného lyžování,  vědomostních kvízů a soutěží o ceny. Zájemci mohou absolvovat miniškolu vyhledávání lidí v lavině. Během celodenního programu je pro pojištěnce VZP připraveno bezplatné seřízení vázání lyží či snowboardu. Na hladký průběh akce a bezpečnost účastníků během programu dohlíží zkušení instruktoři.

Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Každý účastník si odnese kromě výher i malý dárek! A ti, kteří předloží svůj průkaz pojištěnce VZP, si mohou nechat seřídit svou sportovní výbavu.

Přijeďte do Krkonoš 13. března. Od 10 do 16 hodin – Skiareál Horní Domky, Rokytnice nad Jizerou – spodní stanice lanovky vedoucí na Lysou horu.

 

Stanislav Šetina
specialista marketingu a komunikace

Pin It on Pinterest