Zvětšit obrázekJINDŘICHOVICE POD SMREKM – Neděle 6. března bude patřit ženám a milovníkům dechovky. Při příležitosti svátku Mezinárodního dne žen pořádá obec Jindřichovice pod Smrkem “MDŽ s Valdštejnkou”. Ačkoliv hlavním cílem akce je takto popřát všem ženám, je zřejmé, že se bude jednat o hudební dárek všem dříve narozeným a všem milovníkům dechové hudby. Vstupné je 30 Kč. Pro ženy je vstup zdarma – je to přece dárek k svátku. Akce se koná na sále bývalého státního statku.
Hudební těleso Valdštejnka se na svých webových stránkách prezentuje těmito slovy: “Pokud jste milovníky dechové hudby, našli jste to pravé, náš repertoár tvoří klasické i méně známe písně české a moravské dechovky, světoznámých i lidových autorů, která Vás vždy rozparádí.”

Za obec Jindřichovice dodáváme: pokud si chcete při lehkém tanečku či poslechu užít dvě příjemné hodiny dechovky v příjemném prostředí s možností občerstvení, neměli byste v Jindřichovicích chybět. (Garantem akce je obec Jindřichovice pod Smrkem ve spolupráci se spolky a zájmovými sdruženími v rámci projektu MA21 “Máme vizi”).

Pin It on Pinterest