CiS SYSTEMS – Pro lokalitu v Novém Městě pod Smrkem, přímo na česko-německo-polské hranici nedaleko měst Görlitz a Žitavy, hledáme novou posilu našeho týmu na pozici Správce aplikací

CiS SYSTEMS

Jsme inovativní a úspěšně se rozvíjející společnost s více než 35letou tradicí v řešení specifických zákaznických požadavků. Vyrábíme a distribuujeme kabelovou konfekci pro připojení a přenos dat v oblasti elektrotechniky a elektroniky.

V našich závodech v České Republice s 500 zaměstnanci vyrábíme vlastní kabelové svazky a systémovou techniku. Naše zákazníky si získáváme optimálními procesy a krátkými dodacími lhůtami.

Pro lokalitu v Novém Městě pod Smrkem, přímo na česko-německo-polské hranici nedaleko měst Görlitz a Žitavy, hledáme novou posilu našeho týmu na pozici Správce aplikací

Vzdělání / Znalosti:

–          Informatik se zaměřením na ekonomické databáze nebo

–          Inženýr se zaměřením na procesní řízení výroby

–          Zkušenosti se správou a řízením ekonomických systémů ve výrobě výhodou

Náplň práce:

–          Správa kontrola ERP systému (ekonomický) proAlpha

–          Analýza a rozvoj IT procesů (zejména v oblasti výroby)

–          Vytváření konceptů pro přizpůsobení ERP systému podnikovým podmínkám

–          Základní podpora, po zapracování pokročilá podpora (first and second Level)

–          Podpora uživatelů

–          Školení uživatelů (po zapracování)

Požadavky:

–          Znalost ERP (ekonomických) systémů / preferujeme proAlpha

–          SQL nebo 4GL (Progress)

–          Znalost PHP výhodou

–          Uživatelské znalosti: Windows XP / Windows 7, Office 2003 a 2010

–          Správcovské znalosti: Windows 2003 a 2008 / Debian Linux výhodou

–          Německý nebo anglický jazyk (veškeré softwarové produkty jsou v německém jazyce)

–          Řidičský průkaz skupiny B

–          Flexibilita, iniciativnost, týmovost

Nabízíme:

–          Vysoce motivovaný, německy mluvící kolektiv, který vaši kvalifikaci a odhodlání podpoří a adekvátně ocení.

Chcete-li pomoci utvářet naši společnost a přímo se podílet na úspěchu, zašlete prosím váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Základní ohodnocení se odvíjí od vzdělání a zkušeností.

Kontaktní údaje:

CiS SYSTEMS s.r.o.

Ing. Šárka Spatzierová

s.spatzierova@cis-europe.eu

tel. +420 482 412 415

Pin It on Pinterest