Starostové pro Liberecký kraj

Starostové pro Liberecký kraj– LIBERECKÝ KRAJ – Liberec 22. 8. 2012 – Více než 30 starostů označí neopravené silnice kraje V pátek dne 24. 8. 2012 uskuteční více než 30 starostů akci, jejímž cílem je označit neopravené silnice II. a III. třídy, které spravuje odbor dopravy Libereckého kraje pod vedením náměstka Seppa (ČSSD).

 Hlavním cílem této akce je poukázat aktivním způsobem na dlouhodobě neřešený problém údržby krajských silnic. Starostové pro Liberecký kraj opakovaně navrhují na jednáních zastupitelstva Libereckého kraje používat efektivnějším způsobem finanční prostředky jak na údržbu silnic II. a III. třídy, tak na stále nedokončené opravy povodňových škod na území Libereckého kraje – například z dotačního programu G99. Vzhledem k tomu, že žádný z návrhů zastupitelstvo nepřijalo, rozhodli se starostové označit vybrané komunikace oranžovými bannery s nápisem „TATO SILNICE JE V MAJETKU LIBERECKÉHO KRAJE“.

24. srpna 2012 v 10:00 hod. zveme média i veřejnost na setkání s lídrem kandidátky hnutí Starostové pro Liberecký kraj Martinem Půtou a starostou obce Chrastava Ing. Michaelem Canovem, které se uskuteční na křižovatce silnic Bílý Kostel – Václavice a Chrastava  – Václavice (GPS: 50°51’21.236″N, 14°54’51.487″E). Zde obdržíte podrobné informace k celé akci, včetně seznamu obcí, starostů, kteří se akce zúčastní a počtu označených neopravených silnic.

Martin Půta
starosta Hrádku nad Nisou
předseda politického hnutí Starostové pro Liberecký kraj

Více informací

Mgr. Jaromír Beran
Volební koordinátor SLK

+420739293520
beran.slk@seznam.cz

Mapa s místem setkání:  http://www.verim-starostum.cz/category/zpravy-z-mest-a-obci

Další informace podá pan Mgr. Jaromír Beran 739 293 520 nebo na    www.verim-starostum.cz

Pin It on Pinterest