krkonose_jizerske_hory

Časopis Krkonoše – Jizerké hory – Vážení přátelé, právě vyšlo květnové číslo měsíčníku o přírodě a lidech Krkonoše – Jizerské hory. V časopise na vás kromě krkonošských témat čekají jizerskohorské strany, na kterých najdete: Čekání na květen – úvodník Marie Matuškové / 20 let Nadace pro záchranu a obnovu Jizerských hor – vzpomínky předsedy Nadace F. Pelce a ředitelů B. Huškové, M. Marešové a O. Petrovského (Pavel D. Vinklát) / Otfried Preußler, německý pohádkář srdcem v Čechách – osud libereckého rodáka a světoznámého spisovatele / Jizerské zelené jaro – fotografie Lukáše Hampla z Liberce / Přírodní rezervace Hamrštejn – přiblížení cenné lokality Ještědského hřbetu (Jarmila Sýkorová) / Zajímavosti z měst a obcí, pozvánky na výstavy, nové knihy.
Do červnového čísla připravujeme povídání, jak se projektovala rozhledna na Císařském vrchu, připomenutí 80 let lanovky na Ještěd, rostliny našich hor – suchopýr, zprávy ze Správy CHKO Jizerské hory a další zajímavosti z měst a obcí v podhůří Jizerských hor.

Příjemné počtení v roce 2013 vám přeje redakce!

Časopis lze zakoupit v novinových stáncích, cena výtisku je 47 Kč. Zvýhodněné roční předplatné (12 čísel) stojí 492 Kč. Objednávky přijímá a vyřizuje Soňa Sosnová, redakce Krkonoše – Jízerské hory, Dobrovského 3, 543 11 Vrchlabí, tel. 499 456 333, ssosnova@krnap.cz, http://krkonose.krnap.cz
Vzhledem k platnosti zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, který upravuje pravidla elektronické komunikace, bychom Vás chtěli požádat o informaci v případě, že si nepřejete, abychom Vás v budoucnu obesílali tímto druhem sdělení. Tuto skutečnost nám, prosím, oznamte písemně na naši mailovou adresu.

Adresa redakce pro Jizerské hory:

Pavel D. Vinklát, nakladatelství KNIHY 555, Hrdinů 113/21,
460 12 Liberec-Staré Pavlovice, tel. 777 797 878, p.vinklat@seznam.cz

Pin It on Pinterest