fbpx

Velkého soustaZdravím Vás všechny opět na Pozitivní frekvenci, máte správně naladěno.

Mám pro vás dneska přímo skvostné video! Týká se svatby. Poslední dobou se ke mně dostávají pořád nějaké zprávy o svatbách. Kolegyně z divadla se bude vdávat, a to zrovna zkoušíme novou hru „Úžasná svatba“. A přítelův kamarád v Istanbulu se bude také ženit. Nedávno jsme to zrovna probírali, nevěděl totiž, jak originálně svou milou požádat o ruku. Když už zrovna chtěl navštívit její rodiče a byl psychicky připraven, najednou mu to připadalo fádní a rozhodl se odložit to na víkend jiný, romantičtější. Pak vymyslel večeři v nobl restauraci – což mi teda taky nepřipadá dvakrát originální. No… někdo holt má dar kreativity a někdo se prostě nechce příliš vymykat konzervativní společnosti, ve které se pohybuje.

Ve videu je žádost o ruku a je mimo jiné také důkazem toho, že kreativita nezná mezí. Že když má někdo parádní nápad v tzv. stylu „velké sousto“, tak má šanci vzniknout úžasná věc, protože k dílu přiloží ruce třeba i přátelé a rodina.

To je prostě fajn, že díky lásce a spolupráci mohou přicházet na svět velké věci! Možná si více užijete česky otitulkovanou verzi, klikněte ZDE.
Tak si video pěkně vychutnejte a přeji hezký víkend nejen na Freedlantsku.

Laura

 

Pin It on Pinterest

Share This
X
X