kjl_prosinec

Obsah jizerskohorských stran v prosincovém vydání časopisu Krkonoše – Jizerské hory. V anotaci najdete i zvýhodněné podmínky pro předplatné časopisu na rok 2014. Přeji radostné počtení a příjemné prožití vánočních svátků.

Pavel D. Vinklát, redaktor

Vážení přátelé a milovníci hor, právě vyšlo prosincové číslo měsíčníku Krkonoše – Jizerské hory.

V časopise na vás kromě krkonošských témat čekají jizerskohorské strany, na kterých najdete:
✶ Přijde zklidnění? – úvodník Marie Matuškové
✶ Křížová cesta z horního maxova přes Slovanku k Seibtově studánce – obnova církevní památky z roku 1840 Spolkem Patron a Lesy ČR (Pavel D. Vinklát)
✶ heinrich Schwan. nenaplněné touhy zapomenutého hudebníka a lyrika – osud jabloneckého rodáka žijícího v letech 1872–1963 (Otokar Simm, Borek Tichý)
✶ rostliny našich hor – jeřáb (Šárka Mazánková)
✶ Zprávy ze Správy chKo Jh – Poválek na Černé Nise; Nová vodní nadrž na Kozině (Jiří Hušek)
✶ Zajímavosti z měst a obcí, výstava měsíce, nové knihy apod.

Časopis lze zakoupit v novinových stáncích, cena výtisku je 47 Kč. Zvýhodněné roční předplatné (12 čísel) stojí 492 Kč. Objednávky přijímá a vyřizuje Iveta Kultová, redakce Krkonoše – Jizerské hory, Dobrovského 3, 543 11 Vrchlabí, tel. 499 456 333, ikultova@krnap.cz, http://krkonose.krnap.cz

Vzhledem k platnosti zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, který upravuje pravidla elektronické komunikace, bychom Vás chtěli požádat o informaci v případě, že si nepřejete, abychom Vás v budoucnu obesílali tímto druhem sdělení. Tuto skutečnost nám, prosím, oznamte písemně na naši mailovou adresu.

Adresa redakce pro Jizerské hory:
Pavel D. Vinklát
Nakladatelství KNIHY 555
Hrdinů 113/21
460 12 Liberec-Staré Pavlovice

tel. 777 797 878, e-mail p.vinklat@seznam.cz

Do lednového čísla připravujeme článek o chráněných lokalitách Natura 2000 na Liberecku, připomenutí osudu Josefa Schindlera, lékaře z Potočné (dnešní Desné v Jizerských horách), fotografie Aleše Hadince a další zajímavosti z měst a obcí v podhůří Jizerských hor.


Pin It on Pinterest