untitled

Dne 22. února 2014 havaroval v Liberci na sjezdu ze silnice I. třídy č. 35 ve směru na Doubí neznámý řidič s vozidlem VW Passat. Vozidlo ponechal na místě a z místa nehody odešel.

Dopravní policisté pátrají po neznámém řidiči, který dne 22. února 2014 v půl deváté ráno havaroval s vozidlem VW Passat Coupe bílé barvy v Liberci, na sjezdu ze silnice I. třídy č. 35 směrem na Doubí. Řidič jel ve směru na Prahu a díky nepřiměřené rychlosti  nezvládl na mokré vozovce řízení a s vozidlem vjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil do dopravního značení. Řidič z vozidla následně vystoupil a z místa nehody odešel. Na místě zůstali pouze údajní spolucestující. Vzhledem k tomu, že řidič místo nehody opustil, nemohli policisté zjistit, zda řídil vozidlo pod vlivem alkoholu. Při nehodě nedošlo ke zranění žádných osob. Policisté nemohli na místě také vyloučit technickou závadu na vozidle, z uvedeného důvodu bylo na jejich žádost vozidlo odtaženo na odstavné parkoviště odtahové služby.

Policisté nyní pátrají po neznámém řidiči. V souvislosti s tím se obracejí s žádostí o pomoc při pátrání na občany, kteří by si mohli všimnout uvedeného vozidla ještě před nehodou, například někde na čerpací stanici nebo někde před nějakým barem. Vozidlo bylo pražské poznávací značky. Informace je možné volat na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo přímo na Dopravní inspektorát policie Liberec  tel. čísla  974 466 251  nebo  974 466 250.

Zdroj: Policie ČR

Pin It on Pinterest