Plakát Otvírání léta program

Město Špindlerův Mlýn, ve spolupráci se Skiareálem, slavnostně zahájí letní turistickou sezónu v sobotu 31. května 2014. Špindlerův mlýn se zde bude návštěvníkům snažit ukázat, že je to ideální letní destinace, kde hosté najdou celou řadu volnočasových atrakcí uprostřed krásné horské přírody. Návštěvníky čeká bohatý program pro děti i dospělé. Přehlídka dravců, outdoorové aktivity, otevření nových turistických tras, hudba, občerstvení, soutěže.

Návštěvníky Špindlerova Mlýna čeká bohatý program, jehož centrum bude v prostoru dolní stanice lanovky Medvědín, kde bude připravena pohádka pro děti, přehlídka dravců či celá řada outdoorových a sportovní aktivit, které připravila místní agentura Yellow Point.

Návštěvníci si mohou vyzkoušet slalom na koloběžkách či hon na medvěda. Součástí slavnostního programu bude také otevření nových turistických tras Medvědí stezka a Krakonošův příběh, které jsou určené převážně pro rodiny s dětmi. A nebude chybět ani hudba, občerstvení či nejrůznější soutěže.

Největším turistickým tahákem slavnostního víkendu je ovšem zcela ojedinělá akce 1+1 zdarma, díky níž návštěvníci města mohou využít zvýhodněné ceny zboží a služeb, za které zaplatí jen 50 procent plné ceny. Například při koupi dvou jízdenek na lanovku bude jedna zdarma, při koupi dvou zmrzlin bude jedna zdarma, stejně jako při placení ubytování v některých hotelích. Zvýhodněný nákup 1+1 zdarma bude platit jen v sobotu 31. května 2014, u vybraných hotelů či penzionů pak po celý víkend. Všechna zařízení, která se do akce 1+1 zdarma zapojila, najdete na stránkách www.mestospindleruvmlyn.cz.

Zdroj: Liberec mě baví

 

 

Pin It on Pinterest