20142273316-Ameise.jpg_690_460_crop

Chci-li se stát „Pánem svého života“, tak aby pro něj byla určující moje vůle, a ne vůle druhých musím mít dostatek osobní síly, moci. Ale jak to udělat?
Předně je nutné posbírat střípky, které se mi v průběhu doby ztratily – výchovou, zklamáním, traumatickými zážitky, ale také se musím naučit s osobní silou dobře hospodařit a dovolit jí růst. O tom všem bude tento seminář, kde se společně vydáme naši sílu hledat. Vydáme se také hledat vlastní, životu prospěšné rezervoáry sil a po vzoru dravců naučíme své paže létat a vzlétnout za vizí, za svými sny a novými plány…Vědomí ať se rozletí do všech koutů naší krásné Země, tam všude leží naše nové možnosti … a síla je klíč ke všem branám. Seminář je zážitkový, provázet nás bude šamanský buben, a když nám to počasí dovolí, budeme hodně pracovat i venku v krásném okolí Háje.

Termín setkání: sobota 14. června od 10.30 (sraz v pátek nebo nejpozději v 10 v sobotu) do 20 hod s přestávkou na oběd neděle 15. června od 10.00 do 15.00 hod s přestávkou na oběd

Účastnický poplatek: 2000 Kč (+ 500 Kč na společné stravování od pátku večera do nedělního odjezdu) Nutné zaplatit zálohu min. 500 Kč.

Místo: Šamanské centrum Háj, Háj u Habartic 23, Okr. Liberec … MAPA ZDE S sebou: Spacák, pohodlné oblečení, přezůvky, psací potřeby, šátek na oči a kdo má i šamanský buben

Doprava: Autem (z Prahy 130 km – většina cesty je po dálnici, my to jezdíme za hodinu dvacet), autobusem z Černého mostu přes Liberec do Černous nebo vlakem z Frýdlantu… rádi vás od zastávky přivezeme anebo domluvíme spolucestování s některým dalším účastníkem semináře. Na společnou práci se velmi těší Markéta a Pavel Švarcovi.

Pin It on Pinterest