plakat

Tradiční Liberecký jarmark se v letošním roce uskuteční společně s Krajskými slavnostmi. Akce, kterou společně pořádají statutární město Liberec a Liberecký kraj, se uskuteční v sobotu 14. června od 9.00 do 22.00 hodin. Vstup je zdarma.

11Tradiční Krajské slavnosti Libereckého kraje se v letošním roce uskuteční s Libereckým jarmarkem. Akce, kterou společně pořádají Liberecký kraj a statutární město Liberec, se koná v sobotu 14. června od 9:00 do 22:00 hodin. Vstup je zdarma!

Bohatý kulturní a zábavní program bude připraven hned v několika zónách – na náměstí Dr. E. Beneše, mezi divadlem a radnicí, v okolí Nákupního centra Plaza, u Oblastní galerie Lázně a v parku Severočeského muzea. Na své si přijde opravdu každý!

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční dobový jarmark, přivítání Kateřiny z Redernu, vystoupení šermířů, kejklířů i Divadla F. X. Šaldy. Připravena bude regionální tržnice, sportovní aktivity, prezentace turistických destinací, Liberecké hry, Živá paměť, talk show Martina Krause, dětská divadelní představení v podání Naivního divadla v Liberci a dalších regionálních divadelních spolků, umělecké ateliéry i tvůrčí dílny.

Kromě toho se na pódiu ještě vystřídají EXIL 51, Těla, ATMO Music nebo Big O`Band s Janem Křížem. Svézt se můžete také historickou tramvají. Celodenní akci zakončí velká noční ohnivá show. Těšíme se na Vás!

 

Zdroj: VISIT LIBEREC

Pin It on Pinterest