alfavaria-oldies-2013-22LIBEREC – Zapište si do kalendáře – soutěž historických vozidel ALFAVARIA Oldies startuje v sobotu 28. června 2014. Poslední červnový víkend proběhne soutěž automobilových a motocyklových veteránů ALFAVARIA Oldies, jejíž hlavní cenou je putovní pohár Leopolda Lancmana – rodáka z Liberce, největšího závodníka poválečné éry.

Soutěž historických vozidel ALFAVARIA Oldies 2014

Kdy – So| 28. června 2014
Kde – areál firmy ALFAVARIA Group s. r. o., Londýnská 78, Liberec
Od – 7:00 hodin
 
Historická vozidla startují na soutěžní trať v sobotu 28.června 2014 z areálu společnosti ALFAVARIA Group v Liberci, Londýnské ul. 78. Přijďte zavzpomínat na staré časy a podívat se na přehlídku toho nejlepšího, co svět motorismu v minulosti nabídnul. Připravená je dopolední zábava pro malé i velké.

PROGRAM ALFAVARIA Oldies 2014

7:00 -9:00  – příjezd veteránů do areálu ALFAVARIA Group, technická přejímka, přehlídka vozidel, rozprava účastníků ALFAVARIA Oldies

09:30 – start prvního vozidla na soutěžní trať a dále průběžné starty všech posádek
12:00  – předpokládané ukončení programu

K dispozici občerstvení zdarma, nealko pití, pro každého buřt k opékání. Pro děti i dospělé bude na místě bezpečná střelnice, nafukovací skluzavka, soutěže pro nejmenší, a bagr s možností bagrování pro technicky zdatné nebo pro ty, kteří si práci s bagrem chtějí vyzkoušet.

Zdroj: Liberec mě bavíiáí

 

 

Pin It on Pinterest

X
X