untitledKRAJ – Jedná se o lupiče, který ve středu v baru v Hejnicích postřelil barmana.

Ve středu kolem půl jedenácté v noci navštívil bar 777 v Hejnicích neznámý muž. Ten tu nejprve předstíral, že si přišel zahrát na výherní automaty, dlouho se ale nezdržel a odešel ven. Vzápětí se však do baru vrátil a na 24letého barmana namířil krátkou střelnou zbraň. Přitom od něj žádal peníze.
Poté, co mu mladík odmítl vyhovět, vystřelil na něj z bezprostřední blízkosti a způsobil mu velmi vážné, život ohrožující zranění. Lupič pak z místa činu uprchl, aniž by tu cokoliv odcizil.
Vzhledem k tomu, že je stále ozbrojený a zbraň proti člověku už použil, pokládáme ho za velmi nebezpečného pachatele. Obracíme se proto na veřejnost se žádostí o pomoc při jeho identifikaci. Pokud pachatele na zveřejněných snímcích z bezpečnostní kamery baru  někdo pozná, žádáme takového svědka, aby se s kriminalisty kontaktoval prostřednictvím tísňové linky Policie ČR 158. Současně varujeme veřejnost, aby se nikdo nepokoušel ozbrojeného muže sám zadržet,  nebo se s ním jinak osobně konfrontovat. Policisty zajímají i veškeré informace, které mají souvislost s krátkou střelnou zbraní, kterou měl lupič u sebe.
 Hledaný muž má světlou pleť. Oblečen byl do tmavých kalhot, zřejmě tmavě šedé mikiny na zip s kapucí, bílým znakem na prsou a dvěma pruhy na obou rukávech. Za loupež v Hejnicích mu hrozí až 12letý trest odnětí svobody.
                                                                                                        přehrát video

 

por. Bc. Ivana Baláková
27. června 2014

Zdroj: Policie ČR

Pin It on Pinterest

X
X