2014722161930-101765784.jpg_690_460_crop

Zveme vás do Háje na čtvrtý ročník esoterického festivalu v přírodě. Čeká vás bohatý program: Šamanské bubnování a večerní magický rituál, Energetická cvičení, Jóga a práce s dechem, Automatická kresba, Chiromantie, Tantra, Výklad karet, Konstelace, Kreslení pravou hemisférou a mnoho dalšího.

Rádi bychom vás pozvali na letní festival do nádherné přírody v Háji pod Jizerskými horami. Už čtvrtý ročník Ezoterického léta, festivalu Zlatého středu, si vzal za cíl vytvořit prostor pro vzájemné setkávání odborníků i laiků z širokého spektra oborů – ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, tantry, jógy, práce s energií, věštění i rituálů, ale také o kreslení pravou hemisférou či milovníků zpěvu.

Celý víkend a to už od pátku budou na dvou scénách probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Budete moci odhalit svou budoucnost, postavit si vlastní konstelaci, zdravě si zazpívat, otevřít pravou hemisféru nebo jóny, odblokovat se při terapii či naplnit se vesmírnou silou při dechových cvičeních, vyzkoušet automatickou kresbu, seznámit se s jiným pohledem na lidskou sexualitu, rozhýbat tělo při ranní rozcvičce nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě.

Termín: 15. – 17. srpen 2014

Kdo vás bude provázet? Pavel Švarc (šamanismus), Markéta Švarcová (chiromantie), Maya Baranová (zpěv), Jan Pešička (konstelace), Ester Dáša Nevolová (tantra), Petra Cibulková (kreslení pravou hemisférou), Renata Marie (magie), Zuzana Blažejová (automatická kresba), Láďa Schiller (jóga), Zoja Perglerová (Mohemdžodáro), Lenka Spěváčková (fyzioterapie), Jan Zeman (léčitelství)

A jak to bude probíhat? Festival zavítá tentokrát k nám domů do malebné vesničky Háj u Habartic. Bývalá radnice a škola se od pátku do neděle otevřou festivalovému ruchu – přednáškám, cvičení, seminářům, ale především milým hostům. Ubytování – ve vlastních stanech nebo ve spacáku na radnici a ve škole. Strava – zajistíme v pátek a sobotu večeři, dva teplé obědy a dvě snídaně, ale možná bude i svačinka. Možnost i vegetariánské stravy.

O děti starší tří let, pokud budete chtít, se postará Róza, nejlepší paní učitelka z montessori školky. Psí návštěvníci vítáni, ale pouze na vodítku.

Podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení. Zbývá jenom cena a ta je 2200 Kč (děti 3 – 15 let 500 Kč, mladší zdarma). Pokud vám přednášky nebudou stačit a potřebovali byste ještě osobní konzultace s lektory, budou k dispozici po vzájemné domluvě celou dobu festivalu.

Ezoterické léto je však nutné zaplatit předem (nebo alespoň poslat minimální zálohu 1000 Kč) – č.ú.: 51-1860020217/0100, ať víme, kolik nocležníků bude a kolik toho má paní kuchařka uvařit … Přijeďte, vaše duše se zaraduje! Za společenství Zlatý střed Pavel a Markéta Švarcovi

Zdroj: Kudy z nudy

 

 

Pin It on Pinterest

X
X