bcl_001_free

Příznivci terénní cyklistiky mají od  května 2014 možnost navštívit a využít služeb nového nástupního místa na stezky Singltrek pod Smrkem pod názvem Bikecentrum Libverda. Najdete ho na začátku lázeňského městečka ve směru od Hejnic, v blízkosti jedné z nejatraktivnějších částí stezek na Hejnickém hřebeni. Svým návštěvníkům nabízí testování 25 špičkových celoodpružených kol MERIDA, dále je zde k dispozici servisní zázemí, myčka kol, prodejna cyklistických doplňků a oblečení, sociální zařízení včetně sprch, úschovna zavazadel a v neposlední řadě možnost občerstvení a posezení v příjemném prostředí.

Součástí Bikecentra Libverda je i služebna horské služby, která zajišťuje nejen oblast stezek Singltreku pod Smrkem, ale i celé severní úbočí Jizerských hor. Libverda však nabízí ještě víc. Po návratu z vyjížďky mohou bajkeři využít celou řadu léčebných i relaxačních procedur, které rozhodně uvítají. Návštěva wellness je bezesporu příjemným zakončením sportovního dne. Adrenalinové zážitky na stezkách každého lehce přesvědčí, že jeden den tu prostě nestačí…

Bikecentrum Libverda je součástí projektu “Česko-polské stezky pod Smrkem v Jizerských horách” z Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polsko spolufinancovaného Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Prohlídku najdete zde: http://360360.cz/bikecentrum-libverda/ nebo ZDE

Pin It on Pinterest

X
X