01

Letní kino v zimě jsme toužili udělat už dávno! A když jsme rozběhli projekt Hanibal Horolezecké Arény v Liberci, bylo už jen otázkou času, kdy se taková věc uskuteční. A tak tedy, je to tady!

Kdy? V sobotu 21. února v Hanibal Horolezecké Aréně.

Vstupenky na FESTIVAL ZMRZLÉHO DIVÁKA můžete koupit ZDE: http://www.hanibal.cz/na-hory/exkurze-a-eventy/, případně na místě (pokud bude volná kapacita)

PROGRAM

Aréna se pro Vás otevře v 11:00. Co na Vás bude čekat? Možnost vyzkoušet si lezení v ledu nebo drytooling pod dohledem instruktorů, když počasí dovolí, můžete se projít po via feratě! Zapůjčení vybavení je v ceně vstupu!

Na místě bude také Hanibalí VÝPRODEJOVÝ STAN, kde najdete hromadu lezeckého a zimního vybavení za ceny pod bodem mrazu, tedy opravdu MINIMÁLNÍ!

Během celého dne tak budete mít co dělat, když Vás přepadne hlad nebo žízeň, i na to budeme připraveni!

Vyvrcholením celého dne bude samozřejmě VEČERNÍ promítání tří parádních outdoorových filmů! ZAČÍNAT BUDE V 18:00. Na co se můžete těšit? Na opravdové pecky: podívejte se!

CHINA JAM

China Jam zachycuje prvotřídní bigwallové lezení doplněné prvotřídní hudební produkcí, kterou připravily známé postavy lezeckého světa: Nico Favresse a Sean Villanue. Čínská horolezecká jízda trvá necelou hodinku a vy se nebudete nudit ani jednu minutu!

FYRST

Celé dobrodružství naší islandské highline expedice v prodloužené verzi dokumentu Fyrst Vám rozhodně nesmí uniknout. Půlhodinová podívaná nabitá světovými highline výkony a provoněná dobrodružným příběhem, který se před Vašima očima odvíjí s notnou dávkou humoru a v magické krajině Islandu.

PAMIR GAME

Jsou mladí, jsou odvážní a navíc k tomu umí velmi dobře lyžovat. Martin a Karel se tedy vydali do Pamíru, aby vylezli a sjeli několik místních kopců – nic menšího, než Pik Četyrijoch, Pik Komunism a Pik Korzhenevska. Jejich příběh nabere díky lavině nečekané obrátky a vy se opět budete velmi dobře bavit!

 

Zdroj: Hanibal.cz

Pin It on Pinterest