0001

Rada Libereckého kraje rozhodla na svém zasedání 3. 3. o nejvhodnější nabídce, kterou odbor zdravotnictví obdržel v rámci výzvy na rozšíření pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Libereckého kraje.

Liberecký kraj dne 16. 1. 2015 zveřejnil na profilu zadavatele veřejnou zakázku malého rozsahu „Rozšíření pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Libereckého kraje“. Kraj obdržel dvě nabídky. Jediným hodnotícím kritériem byla nejnižší nabídková cena, samozřejmě při nutném splnění odborné kvalifikace lékaře a sestry.

Od 1. dubna 2015 bude pohotovostní služba zubních lékařů v Libereckém kraji doplněna o provoz v nočních hodinách (18,00 – 6,00), a to v sobotu, v neděli a ve svátky. Ordinace MUDr. Ahmada Abu Bakera, jež bude tuto službu poskytovat, se nachází na adrese: Boleslavova 1136/4, Liberec – Rochlice.

Radní pro resort zdravotnictví Petr Tulpa k tomu uvedl: „Jsem rád, že budeme moci nabídnout občanům Libereckého kraje zubní pohotovost i v noci, aby nemuseli v případě náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění cestovat do Prahy. Tuto ordinaci mohou navštívit pacienti z celého kraje i ti, kteří plánovaně či náhodně navštíví náš kraj a přepadne je problém s bolestí zubů.“

I nadále bude podle něj fungovat zavedený systém služeb zubní pohotovosti, tzn., o víkendech a svátcích v době od 8,00 do 12,00 hodin slouží lékař v Krajské nemocnici Liberec, a.s., na Semilsku a Českolipsku pak pohotovost zajišťují jednotliví zubní lékaři ve vlastních ordinacích.

Podrobný rozpis služeb na: http://zdravotnictvi.kraj-lbc.cz/page830/pohotovostni-sluzby-v-oboru-zubni-lekarstvi

„Liberecká stomat​​ologická klinika AAdent poskytuje preventivní, diagnostickou i léčebnou péči pacientům všech věkových kategorií.

Snahou našeho stomatologického centra je poskytnout Vám komfortní stomatologické ošetření v moderně vybavené zubní ordinaci.

Nabízíme komplexní stomatologickou péči, individuální přístup, přátelskou atmosféru, bezbolestné a šetrné ošetření,“ píše se na webových stránkách http://aadent.cz/

 

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
485226302 / 739541588

Zdroj: Liberecký kraj

Pin It on Pinterest