0001

Liberecko – Fotbalová III. třída/ Zápas Horní Řasnice s Pertolticemi bude mít jistě dohru.

Zahájila nejnižší fotbalová soutěž Liberecka – III. třída Sever. Bohužel incidentem, který se stal na hřišti v Horní Řasnici. Domácí vedli v závěru 3:0, ale po faulech a strkanicích mezi dvěma protihráči vyběhl na hřiště se skleněným půllitrem již vystřídaný hráč Horní a chtěl zřejmě ochránit svého spoluhráče. Jenže to se nesmí! Hráči Pertoltic se cítili ohrožení, a proto odešli z hrací plochy.

Sudí je několikrát vyzval, aby se vrátili a dohráli zbývajících 11 minut. To se nestalo, a tak bylo utkání předčasně ukončeno. Asi je jasno: zápas se měl rozhodně dohrát! Více se dočtete zde.