1Liberec – Okresní fotbalový přebor: Další překvapení na Tatranu na úkor favorita. Bez bodů odjel také druhý Dětřichov.

Oba vedoucí celky tabulky prohrály v 19. kole shodně 1:3 na hřištích soupeřů. Zatímco porážka Dětřichova ve Višňové žádnou velkou senzací není, tak výsledek z Jablonného je doslova bombou. Tamní, do té doby dvanáctý celek tabulky, zvítězili nad lídrem soutěže Sokolem Pěnčín! Domácí Tatran, který byl po podzimu poslední, se stává postrachem favoritů. Před dvěma týdny na svém hřišti „vypráskal“ druhý Dětřichov 6:1, teď si poradil i s vedoucím celkem, když otočil poločasový výsledek.

Frýdlant B – Gasservis Liberec 3:1 (0:0)

Hosté zahrozili už v 3. minutě, kdy Cibulka šel sám na brankáře, ale přehodil kromě gólmana i branku.