fbpx

060409_pelikanbilyzooliberec

Liberec – S vysloužilci do ZOO! Tak zní název akce liberecké zoo, při které mohou návštěvníci získat zvýhodněné vstupné a pro své ratolesti vstup zcela zdarma. Přinesete-li v sobotu 25. dubna do zoologické zahrady Liberec vysloužilý elektrospotřebič, volňásek v hodnotě dětské vstupenky či sleva pro dospělého budou vaše.

Každý, kdo tento den přinese do ZOO vysloužilý elektrospotřebič, obdrží dětskou vstupenku v hodnotě 70 Kč zdarma nebo dospělý obdrží slevu na vstupném v hodnotě dětské vstupenky. Liberecká zoo tuto akci připravila ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN, který se zabývá sběrem a recyklací elektroodpadu.

U stánku ELEKTROWINu budou mít děti i dospělí možnost se dozvědět, jak správně zacházet s vysloužilým elektrozařízením, aby neohrožovalo životní prostředí.

„I když už si Češi zvykli recyklovat, je stále potřeba jak malým, tak dospělým návštěvníkům připomínat, že vysloužilé elektrospotřebiče nepatří do směsného odpadu. Za deset let svého působení jsme už vybudovali po celé České republice síť čítající přes 12 000 míst zpětného odběru,“ vysvětluje ředitelka zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN Táňa Pokorná.

„Co se týká akce S vysloužilci do zoo, je Elektrowin naším dlouhodobým partnerem. Máme zájem našim příznivcům a návštěvníkům předávat poselství jak správně se chovat k přírodě v mnoha různých formách a podobách. Zpětný odběr a recyklace starých spotřebičů je jen jedním z dílků této mozaiky,“ sděluje mluvčí zoo Liberec Jan Kubánek.

Autor / zdroj: zoo Liberec

Pin It on Pinterest

Share This
X
X