S ubytovanim (predni str.)S ubytovanim (zadni str.)Přijeďte si užít novoroční zážitkový pobyt na hotel Antonie. Moderní wellness, nadčasový design a gurmánská kuchyně Vám zpříjemní konec roku a vytvoří nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše děti. Celým tematickým silvestrovským večerem Vás bude provázet příjemná hudba v podání Dua Karla Lochmana, servírovat se bude vybrané degustační menu o pěti chodech a pohledem na rozzářené město Frýdlant vstoupíte do nového roku!

Balíček pro dva obsahuje:

3x ubytování v komfortních pokojích

3x snídaně formou bohatého bufetu

1x klasická částečná masáž

2x večeře o třech chodech

1x slavnostní silvestrovské menu o pěti chodech s lahví sektu do páru

Cena obsahuje neomezené vstupy do SPA a SPORT Conceptu hotelu Antonie

Prodloužený check-out.

Termín balíčku: 30. 12. 2015 – 2. 1 .2016

Cena balíčku pro dva: 9.990 Kč

Dítě na přistýlce do 15 let: 4.490 Kč

 

Užijte si začátek nového roku na Antonii ve stylu Al Caponeho třicátých let! Atmosféru v hotelové restauraci podkreslí swingová a jazzová taneční hudba v podání dua Karla Lochmana. O gastronomický zážitek se postará šéfkuchař restaurace Antonie 5chodovým extravagantním menu doplněným o láhev sektu Bohemia Sekt.

Během večera budete moci rozproudit krev tancem či sklenkou vybraných rumů z dob prohibice, které se budou degustovat ve speciálním rumovém baru. V nabídce restaurace navíc budou míchané drinky z onehdy zakázaných whiskey. Taktéž se můžete koupí lístku zapojit do hry o věcné ceny nebo vyhrát hodnotnou cenu ve speciální soutěži „Nejvěrnější podoba Al Coponeho“, která bude vyhlášena před půlnocí.

A kdo jiný by Vás měl přivítat než samotný Al Copone? „El Director“ Vás zve na jedinečný zážitek v hotelu Antonie při letošním Silvestru 2015!

Těšíme se na Vás 31. 12. 2015 v 19:00.

Pro hotelové hosty je také připravena unikátní možnost půlnočního přípitku ve whirpoolu našeho SPA Conceptu!

Dress Code: Formální – a lá 30. léta

 

Antonie Hotel ****
Zelená ulice 905
464 01 Frýdlant v Čechách

Tel.:
Mobil: +420 725 836 003
E-mail: info@antoniehotel.cz

GPS: N 50°55.67092′, E 15°4.45262′

Zdroj: Antonie Hotel

 

Pin It on Pinterest