Agentura HOFMANN WIZARD s.r.o. nabízí volné pracovní pozice ve Frýdlantu

Provozní manažer hotelu

Frýdlant

Požadavky

SŠ vzdělání, gastronomie výhodou
praxe s vedením hotelu
znalost cizího jazyka NJ nebo AJ nutná
schopnost vést a motivovat tým
organizační, řídící a manažerské dovednosti na vysoké úrovni
komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování, obchodní a týmový duch, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, odolnost vůči stresu
řidičský průkaz skupiny B

Nabídka

zázemí silné firmy
prostor pro seberealizaci a kreativitu
zodpovědnou práci v atraktivním prostředí, s možností využití nabízených služeb
podpora vzdělávání a profesních školení
možnost ubytování a stravy, občerstvení na pracovišti
pružná pracovní doba

Pracovní náplň

kompletní zodpovědnost za chod hotelu
kontrola a dodržování firemních standardů, směrnic a předpisů
vyhledávání nových obchodních příležitostí lokální marketingové aktivity
školení, motivace a organizace jednotlivých zaměstnanců, reporting vedení
řešení reklamací a stížností zákazníků, zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
komunikace s dodavateli
zajištění případných oprav a závad na zařízeních a vybavení

Servírka/Číšník

Frýdlant

Požadavky

vyučení v oboru
praxe v oboru nejméně 2 roky
znalost cizího jazyka na komunikační úrovni NJ nebo AJ podmínkou
základy sommelierství, příprava kávy a míchaných nápojů
všeobecný přehled a zájem o gastronomii
dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita a zvládání stresu
trestní bezúhonnost, zájem pracovat

Nabídka

zodpovědnou práci v atraktivním a ojedinělém prostředí, s možností využití nabízených služeb
mladý dynamický kolektiv
dlouhodobou spolupráci a seberealizaci
odpovídající platové ohodnocení
možnost ubytování a stravy, příspěvky na dopravu, občerstvení na pracovišti

obsluha hostů v restauraci
práce s pokladnou
údržba a úklid přístrojů, nádobí a vybavení

Samostatný kuchař/ka

Frýdlant

Požadavky

trestnou bezúhonnost, zájem pracovat

Nabídka

práci v kuchyni vybavené špičkovou technologií
příspěvek na dopravu, občerstvení na pracovišti
možnost ubytování a stravy

příprava minutkových a hotových jídel světové kuchyně
příprava a prezentace rautů
nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte:

HOFMANN WIZARD s.r.o. |  Liberec , Mariánská 1372/5A | 460 01 Liberec

Garance srovnatelných pracovních a mzdových podmínek • Dlouhodobé stabilní zaměstnání • Nástup ihned

tel. 485 110 105, 485 110 106

VOLEJTE ZDARMA:  800 101 125

Přijďte se registrovat k nám na pobočku, máme otevřeno pondělí – pátek 8 – 16 hodin • Mariánská 5A/1372, Liberec

Pin It on Pinterest