POJĎTE S NÁMI ZA LEPŠÍM!

S nástupem IHNED hledáme manuálně zručné muže a ženy do výrobního závodu v Liberci.

Dělník/Dělnice v elektrotechnice za 20 000 Kč/měs.

Náplň práce

provádí strojní a ruční práce ve výrobě el. součástí a materiálu
výroba desek plošných spojů, montáže sestav a podsestav kabelových svazků
různé přípravné práce včetně balení výrobků
provádí zapisování výkazů spojených s pracovní činnost
práce na 2 směny (ranní, odpolední)

Požadujeme

vzdělání: min. vyučen
praxe v oboru výhodou
manuální zručnost, flexibilita
pečlivost, svědomitost

Nabízíme

zázemí stabilní mezinárodní společnosti
dobré mzdové ohodnocení – od 80 Kč/hod.
příplatky za přesčas, odpolední směnu, za svátek, víkendy
příspěvky na stravování

V případě zájmu se zastavte osobně na naší pobočce nebo nás kontaktujte:

LiberecJobs@hofmann-personal.cz | +420 485 110 105, +420 485 110 106

HOFMANN WIZARD s.r.o. |  Liberec , Mariánská 1372/5A | 460 01 Liberec

Garance srovnatelných pracovních a mzdových podmínek • Dlouhodobé stabilní zaměstnání • Nástup ihned

VOLEJTE ZDARMA:  800 101 125

Přijďte se registrovat k nám na pobočku, máme otevřeno pondělí – pátek 8 – 16 hodin • Mariánská 5A/1372, Liberec

Pin It on Pinterest