fbpx

LÁZNĚ LIBVERDA – TJ Sokol Lázně Libverda o.s. pořádal již 56. ročník BĚHU LÁZEŇSKÝM PARKEM, Memoriál Ing. Františka Svobody.

  1. Výsledková listina KLUCI A HOLKY do 3 let –  trať:  100 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Kukal Vojta 58 24
2 Kellner Jakub 57 25
3 Matys Viktor 34 27
4 Farský Václav 2 29
5 Josífková Tereza 41 31

 

  1. Výsledková listina KLUCI A HOLKY 4-6 let –  trať:  100 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Škeřík Martin 63 16,08
2 Šimička Martin 64 17
3 Závěta Ondřej 51 18
4 Hovorka Jakub 61
5 Novák Marek 59
6 Josífek Jakub 40
7 Launa Vojtěch 62
1 Reiss Nella 67 19
2 Matysová Ina 35 20
3 Špidlová Hana 25 20
4 Polzerová Rozálie 11
5 Hradecová Kristýna 56
6 Válková Karolína 5
7 Hillebrandová Ema 38
8 Hillebrandová Ela 39
9 Finkousová Jarmila 42
10 Nová Nikol 32
11 Stable Adélka 31
Špidla Josef 24
Schubert Matyáš 30
Andrš Matěj 45
  1. Výsledková listina HOLKY do 7-9 let –  trať:  300 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Štichová Aneta 68 0:44:13
2 Hlaváčková Nela 26 0:52:63
3 Špidlová Ester 27 0:58:01
4 Pižlová Vladěna 4 1:03:23
Hakrová Markéta 53
Hakrová Hana 52
  1. Výsledková listina KLUCI do 7-9 let –  trať:  300 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Hamáček Samuel 36 0:45:23
2 Matys Ondřej 37 0:45:58
3 Nový Michal 29 0:45:80
4 Zalabák Matyáš 12
5 Polzer Šimon 10
6 Kopecký Tobiáš 7
7 Šatra Karel 72
8 Finkous Emil 43
  1. Výsledková listina HOLKY do 10-12 let – trať:  500 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Košková Leona 47 1:18:00
2 Zoreníková Klára 16 1:21:00
3 Odehnalová Ema 69 1:27:00
4 Žváčková Anna 33
5 Závětová Lucie 50
6 Syrová Romana 28
7 Hakrová Jiřina 54
8 Vladárová Lucie 20
9 Ježowiczová Barbora 21
10 Štorchová Lucie 19
11 Frolíková Viktorie 18
  1. Výsledková listina KLUCI do 10-12 let – trať:  900 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Kopecký Matyáš 8 6:05
  1. Výsledková listina HOLKY do 13-14 let – trať:  1.260 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Farská Markéta 3 5:16
2 Lamačová Sandra 13 5:45
2 Čermáková Nela 14 5:45
  1. Výsledková listina KLUCI do 13-14 let – trať:  1.260 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Merunka Jakub 3 4:24
2 Trenčan Lukáš 22 5:07
3 Zapletal Petr 17 5:30
  1. Výsledková listina JUNIORKY do 15-17 let – trať:  3.000 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Košková Barbora 48 13:45
  1. Výsledková listina JUNIOŘI do 15-17 let – trať:  3.000 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Čumpelík Marek 15 13:08
2 Řezníček Jan 1 17:46
  1. Výsledková listina ŽENY 18-39 let – trať:  4.560 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Pitrová Zuzana 85 23:02
2 Zalabáková Petra 65 24:27
3 Šimičková Ivana 77 27:05
4 Kukalová Tereza 78 27:20
  1. Výsledková listina MUŽI 18-39 let – trať:  10.060 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Semerád Martin 74 33:57
2 Svoboda Jan 89 42:56
3 Hradec Leoš 55 43:53
4 Kramár Tomáš 79 47:30
5 Musil Richard 82 49:11
6 Hovorka Jiří 60 52:51
7 Balšán Zdeněk 84 55:04
  1. Výsledková listina ŽENY od 40 let – trať:  4.560 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Svěchotová Hana 75 20:30
2 Závětová Marija 70 23:02
3 Porubská Helena 88 24:18
4 Finkousová Hana 46 24:46
5 Kodatová Martina 87 26:42
6 Janoušková Blanka 73 27:22
7 Válková Martina 6 33:36
  1. Výsledková listina MUŽI nad 40 let – trať:  10.060 m
Pořadí Příjmení Jméno Start.

číslo

 

Čas
1 Hakr Tomáš 49 44:26
2 Vojtěchovský Martin 9 44:40
3 Svěchota Petr 76 46:35
4 Kopecký Michal 71 48:35
5 Bak Martin 83 49:12
6 Filip Petr 80 51:11
7 Jindra Tomáš 86 54:06
8 Turský Libor 81 54:21

[justified_image_grid preset=11 mobile_preset=11 thumbs_spacing=15 link_title_field=title prettyphoto_social=yes prettyphoto_theme=facebook magnific_zoom=yes lightbox=prettyphoto]

Kompletní fotogalerie 1

Běh lázeňským parkem 2016 / část 1/2

Kompletní fotogalerie 2

 Běh lázeňským parkem 2016 / část 2/2
Pro Sokol Lázně Libverda a Obecní úřad Lázně Libverda nafotil Petr Bíma, www.petr-bima.cz

002_beh_lazenskym_parkem_2016

Pin It on Pinterest

Share This
X
X