Kompletní galerie zde

Výsledková listina Kunratické JamParády 2017:

Kategorie Aronie

1) Bořivoj Pohl, Liberec 7 – Růžodolský speciál II. – aroni, rybíz, jahody, maliny, borůvky

2) Olga Nesvěcená, Letohrad -Aronie, jablka maliny s vínem

3) Dana Vanerová, Rozstání – Černý jeřáb

Kategorie Bezové

1) Martina Petrášková, Liberec – Černý bez

2) Pavlína Jirásková, Liberec 7 – Bezinka

3) Ilona Klekerová, Frýdlant – Bezinková

Kategorie Bobuloviny

1) Pavla Kučerová, Čtyřkoly – Angrešt s whisky

2) Hana Klozová, Kunratice – Josta

3) Alena Rajturová, Vintířov – Lesní směs

Kategorie Borůvkové

1) Šárka Abrahámová, Malhotice – Borůvková marmeláda

2) Libuše Jahodová, Liberec 21 – Borůvky

3) Václav Kuncl, Frýdlant – Borůvkový džem

Kategorie Broskvové

1) Daniela Majtyková, Frýdlant – Broskvová

2) Veronika Cihlářová, Praha 9 – Broskvová s rozmarýnem

3) Adélka Steinitzová, Praha 4 – Broskvové pohlazení

Kategorie Citronové

1) Věra Pospíchalová, Kunratice – Citronová

2) Hana Chmelíková, Kladno – Citronová s bílým rumem

3) Hana Chmelíková, Kladno – Cedrátová

Kategorie Dýňové

1) Ladislava Vrátná, Frýdlant – Dýňová s aroma ananasu

2) Inka Richtrová, Kunratice – Dýně s citronem

3) Inka Richtrová, Kunratice – Dýně s medem

Kategorie Exotika ovoce

1) Blanka Pospíšilová, Chlumec nad Cidlinou – Chlumecká tropical Bonpari

2) Martina Steinitzová, Praha 4 – Mandarinka, kaki, kiwi, pomeranč

3) Věra Vítková, Kunratice – Fíková

Kategorie Exotika zelenina

1) Bea Klbiková, Kunratice – Mrkev + rum

2) Pavlína Vyhlasová, Habartice – Rajče + jablko

3) Ilona Klekerová, Frýdlant – Rajčatová

Kategorie Hruškové

1) Blanka Daníčková, Liberec – Hrušková s jablkem

2) Romana Mostecká, Raspenava – Hruška + ananas

3) Jana Šrytrová, Proseč pod Ještědem – Hrušky, hrozno, kardamon

Kategorie Jablečné

1) Pavlína Vyhlasová, Habartice – Jablko

2) Věra Pospíchalová, Kunratice – Jablečná + rozinky a zázvor

3) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Jablko, meruňka, švestka

Kategorie Jahodové

1) Věra Duchoňová, Malhotice – Jahodová marmeláda

2) Petr Kyjovský, Turnov – Jahodový džem

3) Ludmila Mikulíková, Býškovice – Jahodový džem

Kategorie Jahodové směsi

1) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Jahoda malina

2) Veronika Konečná, Újezd u Brna – Jahodovo – malinový džem s mátou

3) Blanka Baťková, Heřmanice – Jahody + červený rybíz

Kategorie Kiwi

1) Jan Nepomuk Praus, Jablonec nad Nisou – Kiwi ananas

2) Jan Nepomuk Praus, Jablonec nad Nisou – Kiwi, mango

3) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Kiwi švestka

Kategorie Květové medy

1) Ondřej Lukeš, Praha 4 – Mateřídouškový květový med

2) Veronika Cihlářová, Praha 9 – Pampeliškové želé

3) Ludmila Mlejnková, Andělka – Levandulový med

Kategorie Malinové

1) Manželé Smolkovi, Býškovice – Malina a rybíz

2) Michala Zajícová, Frýdlant – Maliny

3) Věra Pospíchalová, Kunratice – Malina + ostružina + borůvka

Kategorie Meruňkové

1) Petr Kyjovský, Turnov – Meruňkový džem

2) Helena Rumanová, Hradec Králové – Meruňka

3) Daniela Majtyková, Frýdlant – Meruňkové

Kategorie Meruňkové směsi

1) Miloslava Götzová, Kunratice – Meruňka s rumem

2) Daniela Majtyková, Frýdlant – Meruňky s mandlemi

3) Olga Nesvěcená, Letohrad – Meruňka, jahoda, borůvka, aronie

Kategorie Mirabelky

1) Helena Nováková, Býškovice – Mirabelka

2) Helena Mourková, Frýdlant – Mirabelky

3) Věra Jehličková, Minkovice – Mirabelka ostružina

Kategorie Ostružinové

1) Miroslava Novotná, Býškovice – Ostružinová marmeláda

2) Libuše Jahodová, Liberec 21 – Ostružina

3) Manželé Krbálkovi, Všechovice – Ostružina

Kategorie Peckoviny

1) Věra Vítková, Kunratice – Nektarinka

2) Miloš Hataš, Desná – Blumy s borůvkami a pomerančem

3) Miroslava Novotná, Býškovice – Zelená renkloda

Kategorie Pomerančové

1) Erika Benčová, Andělská Hora – Pomerančovo-malinová marmeláda

2) Daniela Majtyková, Frýdlant – Pomeranč s limetkou

3) Ondřej Lukeš, Praha 4 – Pomerančová s dýní a vanilkou

Kategorie Rebarborové

1) Ilona Klekerová, Frýdlant – Rebarbora – mrkev – skořice

2) Karolina Frydrychová, Frýdlant – Rebarbora

3) Pavlína Vyhlasová, Habartice – Rebarbora

Kategorie Rybízové

1) Hana Šoltysová, Frýdlant – Rybízová směs

2) Marie Studená, Býškovice – Rybíz malina

3) Petr Praus, Jablonec nad Nisou – Rybíz, malina, ostružina, borůvka

Kategorie Šípkové

1) Alena Rajturová, Vintířov – Šípková

2) ZŠ Kunratice, Kunratice – Šípková

3) Magda Králová, Trpín – Šípkový džem s grepem a pomerančem

Kategorie Švestkové

1) Erika Benčová, Andělská Hora – Vánoční džem (švestky, jahody, černý bez)

2) Jana Šrytrová, Proseč pod Ještědem – Švestky s pepřem

3) Ilona Klekerová, Frýdlant – Švestka – hruška

Kategorie Třešňové

1) Zsanett Szücs Sipos, Praha-Letňany – Třešně s rebarborou

2) Blanka Pospíšilová, Chlumec nad Cidlinou – Chlumecká třešňová

3) Hana Janstová, Stráž nad Nisou – Třešně

Kategorie Višňové

1) Věra Indráková, Býškovice – Višňový džem do jogurtu

2) Václav Kuncl, Frýdlant – Višňový džem

3) Miluše Střídová, Unčovice – Višeň s čokoládou

Kategorie Nejvzdálenější marmeláda

Fíková s likérem, Jana Nováková, Calle La Isa, 111 11 Lanzarote(ESP)

Kategorie Cena diváků

1) Blanka Pospíšilová, Chlumec nad Cidlinou – Chlumecká tropical Bonpari

2) Věra Pospíchalová, Kunratice – Citronová

3) 4 soutěžící budou doplněni později

Pro obec Kunratice nafotil Petr Bíma, www.petr-bima.cz

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close