LIBERECKO – Dopravní policisté vyšetřují nehodu se zraněním.

Ve čtvrtek 4. ledna, krátce před jedenáctou hodinou dopoledne, došlo k dopravní nehodě na silnici II. třídy ve směru z Frýdlantu na Nové Město pod Smrkem.
Na rovném úseku silnice se střetla dvě osobní motorová vozidla, kdy řidič osobního automobilu Škoda, zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem a naboural do vozidla Ford, jehož řidič odbočoval vpravo z hlavní komunikace.

Bezprostředně po oznámení o dopravní nehodě byly na místo vyslány jednotky Integrovaného záchranného systému, tedy jednotky hasičů, policisté a rychlá zdravotnická pomoc. Řidič osobního vozidla Ford byl po vyproštění z vozidla letecky transportován s těžkým zraněním do Krajské nemocnice Liberec.
Policisté na místě dopravní nehody provedli u obou zúčastněných řidičů orientační dechové zkoušky na přítomnost alkoholu v dechu. Přístroj u obou řidičů vykázal nulové hodnoty.

Předběžná výše škody na vozidlech byla odhadnuta na 110 tisíc korun. Příčina a vznik dopravní nehody, stejně tak i míra zavinění ze strany jednotlivých účastníků je v současné době v šetření.

05. 01. 2018
por. Bc. Vojtěch Robovský
KŘP Libereckého kraje, tiskový mluvčí

Zdroj: Policie ČR

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 2)
[pt_view id=”b74251faj2″]
[pt_view id=”673d3cctsq”]
[pt_view id=”b6ea8f194d”]
[pt_view id=”b90a221j8l”]
[pt_view id=”f3784a8dor”]
[pt_view id=”76600d0f1w”]

Pin It on Pinterest