Obsluha pily, příprava rohoží EMCO

Náplň práce

  • Plnění kvalitativních a kvantitativních požadavků při výrobě
  • Obsluha pily
  • Řezání hlinikových profilů

Očekáváme

  • SOU vzdělání
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Spolehlivost, flexibilitu
  • Pracovitost, důslednost
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
  • Zaměstnanecké benefity – pružná pracovní doba, 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění…
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Práci ve dvousměnném provozu

Nástup

  • Nástup dle dohody, možný ihned
  • Pokud máte zájem o tuto pozici, vyplňte online dotazník na stránkách www.novus.cz v sekci kariéra nebo svůj životopis zašlete na e-mail: z.sandtmann@novus.cz
[pt_view id=”b74251faj2″]
[pt_view id=”673d3cctsq”]
[pt_view id=”b6ea8f194d”]
[pt_view id=”b90a221j8l”]
[pt_view id=”f3784a8dor”]
[pt_view id=”76600d0f1w”]

Pin It on Pinterest