fbpx

TJ Sokol Lázně Libverda z.s. pořádal v sobotu 28. září již 59. ročník BĚHU LÁZEŇSKÝM PARKEM, Memoriál Ing. Františka Svobody.

Malí i velcí závodníci podali skvělé výkony. Podívejte se na výsledkovou listinu:

VÝSLEDKOVÁ LISTINA v pdf

  1. Výsledková listina

HOLKY do 3 let  –  trať:  100 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

 

Davidová

Klára

31

31:25

 

Roušalová

Eva

32

 

 

 

  1. Výsledková listina

KLUCI do 3 let  –  trať:  100 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

 

Židů

Jáchym

1

1:07:53

 

Nárožný

Matěj

92

 

 

  1. Výsledková listina

HOLKY4-6 let  –  trať:  100 m

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Killichová

Štěpánka

71

16:28

2

Škeříková

Kateřina

81

 

3

Židů

Evelin

7

 

4

Formáková

Petra

63

 

5

Zemenčíková

Laura

20

 

6

Prchalová

Barbora

85

 

7

Stejskalová

Eva

28

 

 

 

 

 

  1. Výsledková listina

KLUCI 4-6 let  –  trať:  100 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Šimička

Miroslav

48

15:26

2

Kukal

Vojtěch

66

 

3

Kellner

Jakub

36

 

4

Kunc

Vojtěch

80

 

5

Dvořák

Lukáš

6

 

6

Andrš

Vojtěch

13

 

7

Struna

Tobiáš

27

 

8

Kouřil

Jan

23

 

9

Pěnčík

Dominik

15

 

10

Resl

Jiří

17

 

  1. 5. Výsledková listina

HOLKY 7-9 let  –  trať:  300 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Donátová

Rozálie

2

1:09

2

Kutílková

Klára

60

 

3

Reiss

Nella

55

 

4

Muchová

Markéta

11

 

5

Holubová

Nikola

10

 

6

Hillebrandová

Ema

4

 

7

Hillebrandová

Ela

3

 

8

Dvořáková

Zuzana

8

 

9

Šebelková

Zuzana

39

 

10

Stehnová

Ema

38

 

11

Formánková

Věra

82

 

12

Stejskalová

Klára

21

 

13

Pánková

Adéla

62

 

14

Koktová

Barbora

9

 

15

Neumannová

Markéta

68

 

16

Hofmanová

Zuzana

34

 

17

Killichová

Štěpánka

86

 

18

Reslová

Tereza

5

 

  1. 6. Výsledková listina

KLUCI 7-9 let  –  trať:  300 m

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Škeřík

Martin

30

1:14

2

Šimička

Martin

58

 

3

Kunc

Jakub

76

 

4

Machan

Matouš

61

 

5

Baran

Lukáš

74

 

6

Šebelka

Hugo

37

 

7

Přibyl

František

45

 

8

Holub

Jan

33

 

9

Kutílek

Josef

26

 

 

  1. Výsledková listina

HOLKY 10-12 let  –  trať:  900 m

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

Číslo

 

Čas

1

Štíchová

Aneta

69

3:38

2

Pospíšilová

Michaela

18

3:57

3

Chlomková

Denisa

42

3:58

4

Hakrová

Markéta

46

4:39

5

Libenská

Jana

73

5:01

6

Mitrášová

Džesika

57

5:05

7

Libenská

Kateřina

70

5:07

8

Žatecká

Petra

83

5:15

9

Stehlíková

Kateřina

51

5:18

10

Bendigová

Samantha

64

6:15

11

Poláková

Nela

78

6:50

12

Libenská

Vendula

72

6:51

 

 

 

  1. Výsledková listina

KLUCI  10-12 let  –  trať:  900 m

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

Číslo

 

Čas

1

Kubala

Václav

44

3:27

2

Nový

Michal

59

3:50

3

Resl

David

16

4:23

4

Boháč

Ladislav

94

4:34

5

Bezvald

Jan

25

5:01

 

  1. Výsledková listina

HOLKY 13-14 let  –  trať:  1.300 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

Číslo

 

Čas

1

Odehnalová

Ema

24

5:23

2

Havlíková

Natálie

52

5:32

3

Dymlová

Karolína

53

5:58

4

Žáková

Lucie

50

6:22

5

Hakrová

Jiřina

49

6:37

6

Dymlová

Kristýna

41

8:02

7

Žatecká

Šárka

54

8:07

7

Valentová

Natálie

47

8:07

 

 

 

 

  1. Výsledková listina

KLUCI 13-14 let  –  trať:  1.300 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Soldán

David

29

5:40

2

Vojta

Pavel

75

6:51

3

Vojta

Petr

65

6:51

4

Machan

Marek

67

6:51

 

 

  1. Výsledková listina

ŽENY do 40 let   –  trať:  5.000 m

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Šebelková

Markéta

40

32:22

2

Bezvaldová

Markéta

22

33:20

3

Přibylová

Jana

43

35:19

 

 

  1. Výsledková listina

MUŽI do 40 let  –  trať:  10.000 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

2

Čumpelík

Marek

88

46:01

1

Nárožný

Jakub

93

48:25

3

Kokta

Martin

14

52:51

4

Haluza

Jan

35

 

  1. Výsledková listina

ŽENY nad 40 let  –  trať:  5.000 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Kapletová

Monika

90

24:39

2

Košková

Martina

87

26:20

3

Finkousová

Hana

19

28:12

 

 

 

  1. Výsledková listina

MUŽI od 40 let  –  trať:  10.000 m

Pořadí

Příjmení

Jméno

Start.

číslo

 

Čas

1

Podroužek

Dušan

95

40:30

2

Mucha

Jiří

12

44:46

3

Hakr

Tomáš

56

47:23

4

Kunc

Tomáš

79

48:45

5

Filip

Petr

91

54:55

6

Čermák

Radoslav

89

1:05:32

 

[pt_view id=“b74251faj2″]
[pt_view id=“673d3cctsq“]
[pt_view id=“b6ea8f194d“]
[pt_view id=“b90a221j8l“]
[pt_view id=“f3784a8dor“]
[pt_view id=“76600d0f1w“]

Pin It on Pinterest

Share This
X
X