Vedoucí expedice

Náplň práce
Odesílání dodávek v požadovaném termínu
Příjem, uskladnění a označení materiálu
Kontrola a inventura skladu
Plánování kapacit pro nakládku, řešení zvláštních přeprav
Organizace skladu a expedice
Vedení týmu expedice a skladu
Plánování směn a řízení týmu
Vedení dokumentace

Očekáváme
SOŠ vzdělání
Spolehlivost, flexibilitu, důslednost, pracovitost
Fyzickou zdatnost, manuální zručnost
Zkušenost s vedením pracovního týmu
Znalost AJ a NJ
Znalost práce na PC
Znalost programu SAP výhodou
Práce na podobné pozici výhodou

Nabízíme
Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
Odborný a osobnostní rozvoj (odborné semináře, jazykové kurzy)
Finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
Zaměstnanecké benefity – pružná pracovní doba, 13. + 14. plat, týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění…
Práci v jednosměnném provozu
Smlouvu na hlavní pracovní poměr

Nástup
Březen 2020
Pokud Vás tato pozice oslovila zašlete svůj životopis na e-mail: z.sandtmann@novus.cz nebo vyplňte dotazník na www.novus.cz v sekci kariéra
Ondřej Vetchý zavítal do Kunratic / Fotoreportáž

Obec Kunratice se dne 28. února 2024 stala hostitelem významné kulturní události, která přilákala více než 150 diváků do místního kulturního domu. Tato výjimečná akce, nazvaná "Přijede k nám Ondřej Vetchý", představila jednoho z nejuznávanějších českých herců, pana...

číst více

Pin It on Pinterest