fbpx

Vážení odběratelé, obchodní partneři a příznivci našeho pivovaru,

vzhledem k současné situaci ohledně pandemie onemocnění COVID-19 bychom Vás rádi informovali o současném způsobu stáčení našich piv na automatické lahvovací lince a plnění plechovek.

Díky nedávnému přechodu na korunkové uzávěry a plnění na automatické stáčecí lince jsme minimalizovali styk našich zaměstnanců s povrchem obalu a možnost kontaminace piva. Samotné pivo je stáčené pod ochrannou atmosférou a všichni naši zaměstnanci používají ochranné a hygienické pomůcky jako jsou rukavice, ústenky a desinfekce. Lahve jsou před plněním také dezinfikované. Díky tomuto systému jsme eliminovali možnost kontaminace našeho piva, nebo jeho obalu při plnění. I přesto že jsme craftový pivovar s nezanedbatelným podílem lidské práce, děláme v tomto směru maximální možná opatření a dodržujeme potravinářské hygienické standardy.

Ideálním pivním obalem pro tyto časy se jeví plechovky, které máme také v nabídce. Pivo je stejně jako do lahví stáčené pod ochrannou atmosférou a v tomto případě na konci stáčecího procesu prochází pasterizací, která eliminuje veškeré patogenní mikroorganismy, a to jak v pivu, tak na povrchu obalu. Ihned poté jsou plechovky zabaleny do krabic po 24 ks a překryty fólií. V této podobě míří rovnou do našeho skladu a dále k zákazníkům.

Děláme maximum pro to, abyste si i v těchto časech mohli vychutnat naše craftové pivo bez obav. Stále přijímáme objednávky a rozvážíme pivo k našim odběratelům.

Kde koupit pivo Albrecht?

🍺 řetězce Globus (Liberec, Praha Čakovice, Praha Černý Most) a MAKRO (Liberec, Praha)

🍺 Pro oblast Moravy využijte služeb distributorů Maneo s.r.o. a Jaso Distributor

🍺 U nás v pivovaru! – prodej lahví a plechovek „z okénka“ denně od 14 do 20 hod

🍺 Pivotéka Liberec – prodej lahví a plechovek „z okénka“ od pondělí do pátku 14-18 hod

🍺 SKLAD PRAHA ŽIŽKOV (Jana Želivského 2726/2) – nově i prodej koncovým zákazníkům, nejlépe po předchozí domluvě na tel.: 602 589 508

⚠️ u menších odběratelů se informujte individuálně

Důležité kontakty:

Recepce pivovaru, objednávky:
tel.: 487 989 000
e-mail: obchod@pivovar-frydlant.com

Objednávky PRAHA (provoz skladu nepřerušen)
tel.: 602 589 508
e-mail: praha@pivovar-frydlant.com

Děkujeme Vám za Vaši důvěru,

Tým zámeckého pivovaru Frýdlant

Kunratická kosa 2021 ve fotografiích

Kunratická kosa 2021 ve fotografiích

KUNRATICKÁ KOSA 2021 ZNÁ SVÉ VÍTĚZEV sobotu 21. srpna 2021 se v Kunraticích uskutečnil v pořadí 3. ročník soutěže v ručním kosení trávy. Celé klání v této tradiční dovednosti probíhalo za krásného počasí a v příjemné divácké atmosféře. Početné publikum s obdivem...

číst více

Pin It on Pinterest

Share This
X
X