fbpx

Malé ohlédnutí za akcí Corona Sunny day, která se konala 1. srpna 2020 v Dolní Řasnici. Účastníci již v dopoledních hodinách vyrazili se svými ratolestmi na Řasnickou ťapku, cestou plnili různé úkoly a potkali spousty pohádkových bytostí, které je směrovali na fotbalové hřiště, kde pokračoval další program.

Zde je čekalo několik dalších soutěží, tvořivé dílničky, malování na obličej. Jistě se všichni pobavili při netradičním fotbalovém utkaní žen proti mužům plném emocí a adrenalinu a potěšili se nad šikovností našich mladých hasičů při ukázce hasičského útoku. vychutnali si letní sáňkování za koněm, nebo si přímo v sedle okusili jaký je ten pohled z koňského hřbetu na ten náš svět. Shlédli divadelní představení „Plechová pohádka“, která se možná stala inspirací pro to, jak si zpestřit deštivé nebo zimní dny ve svých domovech. Dále si prohlédli zvířátka v minizoo, zazpívali si a zatančili společně se skupinou SPB v dovolenkovém složení a užili si kovbojské umění (někteří měli možnost se stát součástí vystoupení a zkusit si tak na vlastní kůži jaké to je být třeba teletem) při Cowboy Show Jimmyho Magury a jeho koně Marse.

Po celý den se o návštěvníky starala pracovitá skupina lidiček ze všech obecních složek a dbala o to, aby stále bylo co jíst a pít a vše probíhalo tak jak má.

Na konec jsme v teplém letním večeru společně usedli do lavic, naskládali se na deky a podobně a zasmáli se v letním kině při promítání české komedie „Bezva ženská na krku“, v jejímž ději se dle ohlasů z obecenstva občas někdo dokonce zahlédl. A o tom si bylo samozřejmě potřeba ještě popovídat a tak jak jinak, než při sklence dobrého moku a na diskotéce pod širým nebem.

Marek Kratochvíl
Starosta obce Dolní Řasnice

Pro Obecní úřad Dolní Řasnice nafotil Petr Bíma, www.freedlantsko.eu, www.reklama-frydlant.cz, www.petr-bima.cz

 

Kunratická Jamparáda 2021 zná své vítěze / Fotogalerie

Kunratická Jamparáda 2021 zná své vítěze / Fotogalerie

Kunratická JamParáda rozdala svá ocenění První listopadová sobota patří v severočeských Kunraticích tradičně slavnostnímu vyhlášení výsledků zdejší marmeládové soutěže Kunratická JamParáda. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 115 soutěžících z 56 míst nejen naší...

číst více
Slévárna dobývá severní výběžek

Slévárna dobývá severní výběžek

DGS Druckguss Systeme navazuje na 30 let úspěšného působení v Liberci a chystá se v blízké době otevřít další pobočku ve Frýdlantu. Stavební práce na nové pobočce firmy DGS Druckguss Systeme úspěšně pokračují. Ve Frýdlantu roste výrobní hala,...

číst více

Pin It on Pinterest

Share This
X
X