18. února 2022  byla zahájena registrace stánkařů na Hejnické slavnosti, které se konají 2. a 3. července 2022.

Účast prodejců a řemeslníků je podmíněna předchozí registrací s rezervací a zakoupením místa, kde jim poté bude umožněn prodej. I v letošním roce totiž bude systém prodeje organizován a každý prodejce bude mít předem určené místo na kterém může svůj stánek rozložit a které mu bude garantováno. Tyto místa se budou kupovat dopředu, zhruba 3 měsíce před slavnostmi. 

Letošní ročník bude v organizaci stánkového prodeje řešen jiným systémem než předešlé ročníky prodejů. Proto věnujte důležitou pozornost veškerým dokumentům, které zde najdete a musíte je vrátit vyplněné, abyste si zajistili možnost prodeje na Hejnických slavnostech. Primárně dochází k prodeji stánkových míst kompletně na oba dva dny, pouze výjimky lze možné řešit jednodenně.

Více informací zde.

Podrobné informace a přihláška zde.

Zdroj: město Hejnice

 

 

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Začátkem července začnou probíhat zemní práce na odstavné a parkovací ploše ze zasakovacích dílců v okolí stávajícího altánu na návsi ve Višňové. Stavebními úpravami vznikne 10 parkovacích míst pro automobily s umístěním nabíjecí stanice pro elektromobily a další...

číst více

Pin It on Pinterest