Česko svítí modře
Od roku 2014 pořádá Platforma Naděje pro Autismus celorepublikovou osvětou kampaň „Česko svítí modře“ ke zvýšení povědomí společnosti o podstatě autismu a života s ním.
Kampaň obvykle trvá celý duben, začíná 2. dubnem, který OSN vyhlásila v roce 2008 jako Světový den zvýšení povědomí o autismu.
Život na ulici připravil Katku o dvě děti
Liberec - Na problém bezdomovectví nejen v Liberci upozornila akce Noc venku. Spalo se na kartonech. Patnáct dobrovolníků bere v noci ze čtvrtka na pátek do rukou papírové kartony, spacáky a míří si ustlat na křižovatku ulic Frýdlantská Sokolská v Liberci, naproti...
Nemocnice se sune dopředu
Liberec - Neurčitá vize začíná dostávat konkrétní podobu. Moderní pavilon urgentní péče by se mohl začít stavět do 5. let. Vize nové nemocnice, kterou město, ale i celý kraj nutně potřebují, začíná nabývat konkrétní podoby. V první fázi půjde o centrum urgentní...
Rozsvícení vánočního stromečku v Bulovce
Zdroj: Obec Bulovka
Pozvání na rozsvícení vánočního stromku do Dětřichova
Zdroj: Obec Dětřichov
Rozsvícení vánočního stromu ve Višňové
Zdroj: Obec Višňová
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Lázních Libverda
Zdroj: Obec Lázně Libverda
Rozsvícení vánočního stromu v Krásném Lese
Zdroj: Obec Krásný Les
Advent 2014 v Horní Řasnici
Zdroj: Město Frýdlant
FRÝDLANTSKÝ ADVENT
Zdroj: Město Frýdlant










































