RASPENAVA – Myšleno je samozřejmě nikoli místo pro zhýralé a zaprodané duše, ale malá osada na samém severu České republiky v přírodním parku Peklo.

Obyvatelé, chalupáři, rekreanti a příznivci osady Peklo spadající do působnosti města Raspenavy v rámci celostátní akce Ukliďme Česko prošli okolí zmíněné osady a nasbírali dva pytle odpadků. Nejvíce kontaminovaná bylo oblast okolí hráze rybníka Petr, která je tradičně přes sezónu v obležení turistů.Na závěr této povedené akce akce účastníky čekalo občerstvení a možnost opečení špekáčků v centru osady.
Poděkováni si zaslouží všichni účastníci zvláště pak paní Nedvídková za organizaci akce a pan Worsch a paní Trenčanová za přípravu občerstvení, pan Málek z Městského úřadu Raspenava za odvoz a likvidaci pytlů s odpadky.

Fotogalerii, kterou jsme pro vás připravili najdete na: https://flic.kr/s/aHBqjzJaCn

 

Koupí kávy přispějte na ochranu přírody!

Jizerky ve spolupráci s libereckou pražírnou Nordbeans, Jizersko-ještědským horským spolkem a Jizerskou magistrálou uvedly do prodeje Kávu Jizerky.Spojte příjemné s užitečným a odvezte si z Jizerek kávu, jejíž koupí přispějete na ochranu přírody...

číst více

Pin It on Pinterest