Polovina prázdnin je za námi, ale ta druhá nás ještě čeká. Před je námi první srpnový víkend.

V pátek bude v Albrechticích u Frýdlantu opět promítat letní kino. Na programu je česká komedie natočená podle úžasné knihy Patrika Hartla, Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

V sobotu dopoledne si do Lázní Libverda přijďte užít farmářský trh s nabídkou zeleniny, ovoce, voňavých květin, medu, hub, výborných moštů, drobných rukodělných a řemeslných výrobků pro všechny.

Odpoledních hodinách budou v Lužci soutěžit dobrovolní hasiči o Lužecký pohár.

V sobotní podvečer můžete zajít do zahrady Hejnického kláštera na úžasný koncert, jehož hlavními hvězdami budou LEE DAVISON & OTTO HEJNIC BAND.

Frýdlantu bude tento podvečer patřit zahájení letošního druhého ročníku kulturního festivalu Frýdlantsko Franze Kafky.

  • V 18.30 hodin vás v kině Frýdlant čeká světová premiéra krátkého česko-německého filmu Olgy Seehafer s choreografií Romana Horáka, Franz Kafka: Umělec v hladovění v dobách C.
  • V 19.30 hodin pokračuje festival zajímavou výstavou Davida Landgrafa: Ohlédnutí, v prostorech Kaplanky na hradu a zámku Frýdlant.
  • O hodinu později, si pro vás soubor Krátkého a úderného divadla připravil na nádvoří hradu a zámku Frýdlant koncert plný písní a tanců, se speciálním hostem Ester Kočičkovou. Těšit se můžete na také koncert hudebního tělesa nabitého živelnou energií Big’O’Bandu Marka Ottla.

Kromě bohatého festivalového programu se večer též můžete pobavit v Letním kině Frýdlant, které bude promítat českou filmovou komedií Střídavka.

Pro milovníky tvrdší muziky je v Lázních Libverda připraven na tento sobotní večer koncert skupiny Černá díra v legendárním Klubu Stodola.

Více najdete na v našem kalendáři akcí: www.frydlantsko.eu/kalendar-akci.

Pietní akty v obci Kunratice u Frýdlantu 2022

V sobotu 30. července 2022 v obci Kunratice u Frýdlantu se uskutečnily dva pietní akty. První na místním hřbitově u dochovaného zbytku pomníku připomínající zemřelé občany ve válečných letech 1914 - 1918. Druhý následoval u pomníku Tongrund připomínající oběti z roku...

číst více

Pin It on Pinterest

X
X